čec

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Zdravíme všechny příznivce Rampy a přejeme bezvadné prázdniny či letní dovolené!

Jak víte nebo tušíte, i my máme v létě trochu prázdniny. Ale máme i Restauraci Pod Rampou a zahrádku nad amfiteátrem Eurocentra tamtéž. Proto od zítřka (3.7.) bude nahoře v Klubu na Rampě provoz na velkou část prázdninového času uzavřen - stěhuje se, včetně vašich oblíbených barmanů a barmanek - dolů, Pod Rampu, do Restaurace Pod Rampou.

Tady bude v létě otevřeno skoro pořád:

Pondělí až pátek restaurační provoz - obědy od 11:00 do 15.00, následně barový provoz do 23.00 (v pátek do 01.00).
V sobotu bude otevřeno od 19.00 do 01.00 - nebo déle, když to bude bavit hosty i barmany, obdobně jako to funguje na Rampě.
V neděli zatím zavřeno všude, kromě případných koncertů v amfiteátru.

Zveme vás také na akce, které Klub Na Rampě a Sundisk pořádají během prázdnin:

22.7. Festival Dolánky - spousta kapel, doprovodný program, koupání stanování, sportování na místě..
vstupné dobrovolné, slosovatelné - skvělé výhry

29.7. Rozmarné léto na Žluté plovárně - reggae, paddleboardové soutěže, míchané nápoje, voda..vstup zdarma

26.8. Jablonecké slavnosti piva - centrum Jablonce, hudební festival na 2 pódiích, spousta kapel, pivo, soutěže a zábavnosti pro dospělé i děti..vstup zdarma.

Ať se vám léto vydaří a od září se na vás těšíme i na koncertech a další kultuře již 21. sezony Klubu Na Rampě.

čen
JUBILEJNÍ A ZÁROVEŇ POSLEDNÍ ROČNÍK SOUTĚŽE STÁRPLEJ MÁ VÍTĚZE! >
Letošní narozeninová X. Stárplej je za námi!!! O postup do finále se mezi sebou hudebně utkaly 4 kapely, které postoupily celkem ze 4 kol. Jako dříve, i letos se na hlasování
kvě
Dixieland Fest v Drážďanech >
Klub Na Rampě zve na zajímavou akci!
kvě
MS v hokeji - sledujte zápasy u nás na Rampě! >
Můžete tak sledovat dneškem počínaje dění na MS v hokeji od nás na velkém plátně, u toho si dát točené pivo nebo něco jiného na chuť.
dub
The Blues Bones v ČR nastartovali úspěšně! >
Máme pro vás první reakci na belgickou nadupanou kapelu! Premiéra v ČR!!! První vystoupení The BluesBones v ČR proběhlo v Českých Budějovicích. Jedním slovem to prý byla
programprogramProgram v PDF