čec

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Zdravíme všechny příznivce Rampy a přejeme bezvadné prázdniny či letní dovolené!

Jak víte nebo tušíte, i my máme v létě trochu prázdniny. Ale máme i Restauraci Pod Rampou a zahrádku nad amfiteátrem Eurocentra tamtéž. Proto od zítřka (3.7.) bude nahoře v Klubu na Rampě provoz na velkou část prázdninového času uzavřen - stěhuje se, včetně vašich oblíbených barmanů a barmanek - dolů, Pod Rampu, do Restaurace Pod Rampou.

Tady bude v létě otevřeno skoro pořád:

Pondělí až pátek restaurační provoz - obědy od 11:00 do 15.00, následně barový provoz do 23.00 (v pátek do 01.00).
V sobotu bude otevřeno od 19.00 do 01.00 - nebo déle, když to bude bavit hosty i barmany, obdobně jako to funguje na Rampě.
V neděli zatím zavřeno všude, kromě případných koncertů v amfiteátru.

Zveme vás také na akce, které Klub Na Rampě a Sundisk pořádají během prázdnin:

22.7. Festival Dolánky - spousta kapel, doprovodný program, koupání stanování, sportování na místě..
vstupné dobrovolné, slosovatelné - skvělé výhry

29.7. Rozmarné léto na Žluté plovárně - reggae, paddleboardové soutěže, míchané nápoje, voda..vstup zdarma

26.8. Jablonecké slavnosti piva - centrum Jablonce, hudební festival na 2 pódiích, spousta kapel, pivo, soutěže a zábavnosti pro dospělé i děti..vstup zdarma.

Ať se vám léto vydaří a od září se na vás těšíme i na koncertech a další kultuře již 21. sezony Klubu Na Rampě.

pro
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Vstupenky, dárkové poukazy a permanentky pod stromek? Připravili jsme pro vás! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v hodnotě 200 Kč * Poukaz za cenu 600 Kč na 3 libovolné akce
Svatý Václav 28.9. - otevíráme v 18 hodin >