led

STÁRPLEJ SHOW 2019

Kapely a muzikanti, v letošním roce si opět můžete zahrát v rámci přehlídky regionálních kapel, Stárplej show.

Výběr vystupujících a ohodnocení výkonu náleží především divákům. Tip můžete dát vy, ale nominovat se můžou také interpreti/kapely samy.
Pokud máte své oblíbence, které byste rádi slyšeli, nebo máte přímo sami zájem, hlaste se do zpráv na FB Klub Na Rampě, nebo e-mail info@klubnarampe.cz.

Odměnou za výkon bude zvukový záznam koncertu, profi fotografie, snad se pro vás najde i něco dobrého.

led
Otevřeno v lednu máme >
od pátku 4.ledna 16ti hodin a dále opět pravidelně: so od 18, ne a po zavřeno, út - pá od 16 hodin. Dobrý celý nový rok vám přejeme a těšíme se na vás!
pro
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Vstupenky, dárkové poukazy a permanentky pod stromek? Připravili jsme pro vás! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 200 Kč * Poukaz za cenu 700 Kč na
lis
NOVINKA V PROGRAMU OD LISTOPADU - ZAHRAJ SI DESKOVKY! >
Každou středu od 16 hodin. Hravé odpoledne i pro ty, kteří nemají parťáky a chtějí se seznámit, zapůjčení her zdarma, pro dvojice i větší skupinky. Pokud máte tým
říj
Měníme otevírací dobu! >
Od října máme otevřeno takhle: Ut - pa od 16 hodin, so od 18 hodin, ne + po zavřeno.