pátek
14. září 2018
20:00 hod.

PAVEL J. RYBA DUO

Show mimořádně technicky disponovaného baskytaristy, o kterém hovoří s uznáním nejen odborníci, ale také muzikanti a posluchači na celém světě. Duo s Petrem Valáškem - basklarinet,vokál.

O kvalitě a originalitě Pavla J. Ryby svědčí i přehled koncertů na předních světových pódiích od Evropy přes Rusko až po USA, Argentinu, Chile…(např. Knitting Faktory – New York, Blues Alley – Washington, Le Club – Moskva, Teatro San Martin – Buenos Aires, Salon Dorado, Cassa de la Cultura – Buenos Aires, Club de Jazz de Santiago – Chile, Birmingham Symphony Hall.)

Jeho alba recenzují prestižní zahraniční hudební časopisy, což se podařilo jen málu z našich hudebníků.  CD „Yes, Yes , No, No” obdrželo dokonce v roce 2000 maximálních pět hvězdiček v žebříčku Jazzize Magazine (USA), kde se udrželo tři měsíce na 1. místě ve společnosti top světových osobností, jako jsou např. Joe Zawinul, D. Sanborn, M. Davis, Marcus Miller.

Svým stylem hraní zaujal takové hudebníky, jakými jsou Mike Stern, Dean Brown, Josef Skrzek, Garry Lucas, Bryan Corbett, kteří se spolupodíleli na jeho projektech a koncertních turné. V domácím prostředí spolupráce s Janou Koubkovou, Michalem Davidem, Jazzem Q Martina Kratochvíla, se skupinou Marsyas a Zuzanou Michnovou, Petrem Rezkem, Petrem Novákem, Hanou Zagorovou.

"Rybův tón zní nádherně a jeho basové linky vždycky dávají smysl a na koncertním vystoupení je obecenstvo v sedadlech jako na jehlách. Základní kámen Rybových vystoupení, je čirá basová mašina, v ní Ryba uplatnil svůj mnohočetný talent jako skladatel, baskytarista a osobitý frontman, který umí navázat vztah s publikemOheň sálající s Rybových sól pak dokládá, že dorostl v hráče velké tvůrčí hloubky."

Originalitu vystoupení podtrhují live natočené podehrávky od předních českých a zahraničních jazzových hudebníků i s vizuální projekcí.PŘEDPRODEJ NA BARU 140 Kč DOSPĚLÍ / 140 Kč STUDENTI

KUP NYNÍ!
nejpozději jeden den předem
160 Kč DOSPĚLÍ počet vstupenek
160 Kč STUDENTI počet vstupenek
Koupit online vstupenky PAVEL J. RYBA DUO 14.09.2018 20:00

dospelí ... 0 ks
studenti ... 0 ks
celková cena ... 0

Tvůj email:
Vstupenky budou po zaplacení zaslány na vyplněný email. Jste-li členy fanklubu, nezapomeňte se nejdříve přihlásit, jedině tak můžete využít akční slevy.Po dobu prázdnin na Rampě zavřeno,kupujte v Restauraci Pod Rampou po-pá od 11 do 18 h nebo online


7-ryba4.jpg2-duo-ryba2.jpg5-ryba2.jpg2-ryba3.jpg6-ryba.jpg+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: