O Rampě

Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou je již 20 let tradičním místem pro muziku, divadlo, besedy a promítání, zábavu a kulturu. V této sekci se dozvíte něco málo o historii klubu, která sahá až do roku 1996, najdete tu také informace o současnosti a postupně přibudou i vzpomínky návštěvníků a pořadatelů, kteří se na činnosti Rampy podíleli, či podílejí.

Můžete také nahlédnout do našeho nápojového lístku, nebo si počíst jaké P.A. menu a technické přílohy servíruje kapelám a vystupujícím náš zvukař. Může vás také zajímat kdo na Rampě pracuje za Barem - podívejte se do sekce personál a najděte si svého oblíbeného barmana či barmanku :-).

Hledáte v centru města Jablonec nad Nisou místo pro vaši akci? Pořádáte firemní večírek, oslavu narozenin, nebo třídní sraz po dvaceti letech? Potřebujete na akci zajistit originální program, zábavu a připravit kvalitní catering? Obraťte se na nás. Veškeré informace o možnostech využití Klubu Na Rampě a fotografie z interiéru najdete v sekci "pronájem prostor".

A pokud zatoužíte po stažení loga klubu, tiskových zprávách, fotografiích v tiskové kvalitě nebo jen hledáte zajímavé obrázky z prostředí Rampy - nahlédněte do sekce "download".

Nezapomeňte, že další informace o dění v Klubu najdete na oficiálním facebook profilu www.facebook.com/klubnarampe. Máte zajímavé nebo zábavné fotky z akcí v Klubu Na Rampě? Pošlete nám je právě na Facebook!

Hlavně ale nezapomeňte, že nejlepší způsob jak poznat Rampu, je prostě PŘIJÍT!

Těšíme se na vás,

vaše Rampa.