O Rampě

Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou je již 27 let tradičním místem pro muziku, divadlo, besedy a promítání, zábavu a kulturu. V této sekci se dozvíte něco málo o historii klubu, která sahá až do roku 1996. Najdete tu také informace o současnosti a postupně přibydou i vzpomínky návštěvníků a pořadatelů, kteří se na činnosti Rampy podíleli, či podílejí.

Hledáte v centru města Jablonec nad Nisou místo pro vaši akci? Pořádáte firemní večírek, oslavu narozenin, nebo třídní sraz po dvaceti letech? Potřebujete na akci zajistit originální program, zábavu a připravit kvalitní catering? Obraťte se na nás. Veškeré informace o možnostech využití Klubu Na Rampě a fotografie z interiéru najdete v sekci "pronájem prostor".

A pokud zatoužíte po stažení loga klubu, tiskových zprávách, fotografiích v tiskové kvalitě nebo jen hledáte zajímavé obrázky z prostředí Rampy - nahlédněte do sekce "download".

Nezapomeňte, že další informace o dění v Klubu najdete na oficiálním Facebook profilu www.facebook.com/klubnarampe. Máte zajímavé nebo zábavné fotky z akcí v Klubu Na Rampě? Pošlete nám je právě na Facebook!

Hlavně ale nezapomeňte, že nejlepší způsob jak poznat Rampu, je prostě PŘIJÍT!

Těšíme se na vás,

vaše Rampa.