Fanklub

Milí fanoušci Klubu Na Rampě. Je vás hodně, kteří jste se v průběhu let minulých přihlásili k odběru novinek, stali jste se našimi příznivci na Facebooku, průběžně nám píšete žádosti o zasílání programu emailem, nebo jste v průběhu času přicházeli s nápady na různá vylepšení, tipy na program apod.

Právě pro vás jsme připravili opravdový FANKLUB, s celou řadou výhod pro členy. Pravidelně pro vás budeme chystat akce s výraznou slevou na vstup, můžete se těšit také na „happy hours“ na vybraný typ nápojů. Především ale budete mít vždy aktuální a rychlé informace o tom co se na Rampě chystá a můžete se tak připravit na předprodeje nebo zabookovat si termín v kalendáři, aby vám nic neuniklo. Ať se vám ve Fanklubu líbí!

JAK SE STÁT ČLENEM?

1. Registrujte se přes FACEBOOK (propojí se s vaším účtem, a vyžaduje standardní Facebook souhlas) – zde můžete využít zvýhodněných cen na online vstupenky v předprodeji na vybrané akce.

2. Můžete jen vyplnit prázdná pole a údaje nám tak odeslat. V tomto případě jste plnohodnotnými členy Fanklubu, ale nemůžete si kupovat zlevněné vstupenky přes online předprodej

Abyste mohli využívat výhod Fanklubu Rampy naplno, potvrďte prosím, že jsou správně vyplněné všechny následující údaje.

jméno:

příjmení:

číslo mobilu:

město ve kterém bydlíš:

chci odebírat novinky na email
chci dostávat akční pozvánky a slevy pomocí SMS rovnou na svůj mobil
chci se stát členem fanklubu Rampy