lis

NOVINKA V PROGRAMU OD LISTOPADU - ZAHRAJ SI DESKOVKY!

Každou středu od 16 hodin.
Hravé odpoledne i pro ty, kteří nemají parťáky a chtějí se seznámit, zapůjčení her zdarma, pro dvojice i větší skupinky.
Pokud máte tým spoluhráčů, ostatní dny si hry lze také zahrát na velkém baru v Klubu Na Rampě!

K dispozici tyto oblíbené hry (pokud máte typ na fajn hru, kterou byste si na Rampě rádi zahráli, napište nám!):
Krycí jména - jsou unikátní hrou hned z několika důvodů. Je to hra se slovy, kterou si můžete zahrát s kýmkoliv a kdekoliv a v podstatě v jakémkoliv počtu hráčů. Vždy vás zaujme a vtáhne do hry. Skvělé na ní je, že do hry zapojíte i toho, kdo jinak hry moc nevyhledává. Díky týmovému pojetí se každý může zapojit podle své chuti. Hra s oceněním Hra roku 2016! Z prostředí tajných služeb ideálně pro 2 týmy o dvou a více hráčích, lze i pro 2-3 hráče. Cílem hry je označit agenty a odhalit vraha.

Pivrncova střelpitka - oddechová párty hra! Nesplníte úkol a panák vás nemine. Roztočte šipku a pak jen doufejte, že svůj úkol zvládnete. Čeká vás zkouška z hereckého umění, prověří vás záludné otázky ze základní školy i hodina kreslení. Udělejte si z návštěvy hospody či restaurace opravdu zábavný večer! Pro 3-5 hráčů.

říj
Měníme otevírací dobu! >
Od října máme otevřeno takhle: Ut - pa od 16 hodin, so od 18 hodin, ne + po zavřeno.
Od 2. září váš oblíbený klub opět otevřen! >
úterý - sobota od 18 hodin, neděle a pondělí zavřeno. Vybrané zářijové a říjnové akce v předprodeji. Těšíme se na vás!
Zveme na Rampu už v sobotu 25. srpna a 1. září! >
V sobotu 25.8. budeme mít otevřenou hospodu v rámci Jabloneckých slavností piva 2018, v sobotu 1. září šlus prázdninám na klasické Horečce! Jablonecké slavnosti piva
čec
Přijďte si užít Rozmarné léto na plovárně! >