led

STÁRPLEJ SHOW

LEHCE SOUTĚŽNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL PŘEVÁŽNĚ REGIONÁLNÍCH KAPEL LETOS PŘINESE NĚKOLIK ZMĚN.
Kapely a muzikanti, v letošním roce si opět můžete zahrát v lehce soutěžním festivalu převážně regionálních kapel - Stárplej, tentokrát v podobě koncertní show řízenou především diváky.

V příštích měsících pro vás máme touto formou hned několik večerů regionálních kapel dle vašeho výběru!
Muzikanti se nám buď mohou přihlásit sami, nebo budou nominovány posluchači. Skrze hlasování na našich FB stránkách se můžete formou ankety vyjádřit,
koho byste chtěli slyšet v Klubu nejvíce.

Odkaz na skupinu s hlasováním zde: STÁRPLEJ SHOW

DIVÁKY VYBRANÍ ÚČINKUJÍCÍ ROZHODNĚ NEZŮSTANOU ANI LETOS
BEZ ODMĚNY!
Tou bude profesionální zvuková nahrávka koncertu plus možnost zahrát si
na větších festivalech v létě (například festival Dolánky, pivní slavnosti v Jablonci na letní scéně pod Eurocentrem atd.)

Více informací na Facebooku v odkazu výše (STÁRPLEJ SHOW), na webové stránce STÁRPLEJ, nebo na marcela@klubnarampe.cz.

říj
Měníme otevírací dobu! >
Od října máme otevřeno takhle: Ut - pa od 16 hodin, so od 18 hodin, ne + po zavřeno.
Od 2. září váš oblíbený klub opět otevřen! >
úterý - sobota od 18 hodin, neděle a pondělí zavřeno. Vybrané zářijové a říjnové akce v předprodeji. Těšíme se na vás!
Zveme na Rampu už v sobotu 25. srpna a 1. září! >
V sobotu 25.8. budeme mít otevřenou hospodu v rámci Jabloneckých slavností piva 2018, v sobotu 1. září šlus prázdninám na klasické Horečce! Jablonecké slavnosti piva
čec
Přijďte si užít Rozmarné léto na plovárně! >