led

STÁRPLEJ SHOW

LEHCE SOUTĚŽNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL PŘEVÁŽNĚ REGIONÁLNÍCH KAPEL LETOS PŘINESE NĚKOLIK ZMĚN.
Kapely a muzikanti, v letošním roce si opět můžete zahrát v lehce soutěžním festivalu převážně regionálních kapel - Stárplej, tentokrát v podobě koncertní show řízenou především diváky.

V příštích měsících pro vás máme touto formou hned několik večerů regionálních kapel dle vašeho výběru!
Muzikanti se nám buď mohou přihlásit sami, nebo budou nominovány posluchači. Skrze hlasování na našich FB stránkách se můžete formou ankety vyjádřit,
koho byste chtěli slyšet v Klubu nejvíce.

Odkaz na skupinu s hlasováním zde: STÁRPLEJ SHOW

DIVÁKY VYBRANÍ ÚČINKUJÍCÍ ROZHODNĚ NEZŮSTANOU ANI LETOS
BEZ ODMĚNY!
Tou bude profesionální zvuková nahrávka koncertu plus možnost zahrát si
na větších festivalech v létě (například festival Dolánky, pivní slavnosti v Jablonci na letní scéně pod Eurocentrem atd.)

Více informací na Facebooku v odkazu výše (STÁRPLEJ SHOW), na webové stránce STÁRPLEJ, nebo na marcela@klubnarampe.cz.

čec
Přijďte si užít Rozmarné léto na plovárně! >
čen
Zveme vás na fesťák do Dolánek 21.7. >
čen
MY UŽ MÁME NA RAMPĚ PRÁZDNINY >
a to od úterý 26. června, trochu dřív než školáci. Přejeme vám, ať si prázdniny i dovolené pěkně užijete a těšíme se na vás v září! Program doplňujeme, tak koukněte.
úno
Pozor na změnu otevírací doby a předprodeje >
od 18. 2. otevřeno takto: Po:           zavřeno Út – Čt:  18 – 23 h Pá – So:  18 – 02 h Ne:          zavřeno V případě akce otevřeno i v Ne a Po