STÁRPLEJ SHOW

LEHCE SOUTĚŽNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL PŘEVÁŽNĚ REGIONÁLNÍCH KAPEL LETOS PŘINESE NĚKOLIK ZMĚN.
Kapely a muzikanti, v letošním roce si opět můžete zahrát v lehce soutěžním festivalu převážně regionálních kapel - Stárplej, tentokrát v podobě koncertní show řízenou především diváky.

V příštích měsících pro vás máme touto formou hned několik večerů regionálních kapel dle vašeho výběru!
Muzikanti se nám buď mohou přihlásit sami, nebo budou nominovány posluchači. Skrze hlasování na našich FB stránkách se můžete formou ankety vyjádřit,
koho byste chtěli slyšet v Klubu nejvíce.

Odkaz na skupinu s hlasováním zde: STÁRPLEJ SHOW

DIVÁKY VYBRANÍ ÚČINKUJÍCÍ ROZHODNĚ NEZŮSTANOU ANI LETOS
BEZ ODMĚNY!
Tou bude profesionální zvuková nahrávka koncertu plus možnost zahrát si
na větších festivalech v létě (například festival Dolánky, pivní slavnosti v Jablonci na letní scéně pod Eurocentrem atd.)

Více informací na Facebooku v odkazu výše (STÁRPLEJ SHOW), na webové stránce STÁRPLEJ, nebo na marcela@klubnarampe.cz.

STÁRPLEJ SHOW 2019 >
Kapely a muzikanti, v letošním roce si opět můžete zahrát v rámci přehlídky regionálních kapel, Stárplej show. Výběr vystupujících a ohodnocení výkonu náleží především
Otevřeno v lednu máme >
od pátku 4.ledna 16ti hodin a dále opět pravidelně: so od 18, ne a po zavřeno, út - pá od 16 hodin. Dobrý celý nový rok vám přejeme a těšíme se na vás!
pro
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Vstupenky, dárkové poukazy a permanentky pod stromek? Připravili jsme pro vás! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 200 Kč * Poukaz za cenu 700 Kč na
lis