dub

The Blues Bones v ČR nastartovali úspěšně!

Máme pro vás první reakci na belgickou nadupanou kapelu! Premiéra v ČR!!!

První vystoupení The BluesBones v ČR proběhlo v Českých Budějovicích.

Jedním slovem to prý byla paráda!!!
Počínaje skvělým zvukem, přes výkony hráčů (především kytaristy a klávesáka) i repertoár naprostá bomba. První věc byla snad až vlažnější, na rozehřátí, druhá na doladění a třetí už byl totální zhruba osmiminutový hit.

Lidé byli nadšení a hrstka "znalců" byla přímo odvařená z toho, že v klubu byli potřetí a pokaždé tam byl někdo, koho neznali a zase to bylo naprosto skvělé. Snad tomu tak bude i u nás! :)
Mimochodem, kytarista je prý vážně třída! Na to, že mu je dvaadvacet, kytaře vládne s velikou jistotou a přehledem.

U nás na Rampě jste již letos mohli slyšet nová jména jako například Ben Granfelt, Eric Steckel a Will Wilde...
Přijďte posoudit sami! Hoši se neskutečně těší, až předvedou svoji dřinu i u nás.

A včera večer naprosto nadšené publikum i v Olomouci!

Svatý Václav 28.9. - otevíráme v 18 hodin >
V neděli se zastavte u městské haly >
koná se tam Jablonecká neděle - přehlídka sportovních a volnočasových klubů. 10 - 17 hodin. Pojďte se podívat, že kromě kvalitní kultury máme v jablonci i mnoho kvalitních
OTEVÍRÁME!!! >