dub

The Blues Bones v ČR nastartovali úspěšně!

Máme pro vás první reakci na belgickou nadupanou kapelu! Premiéra v ČR!!!

První vystoupení The BluesBones v ČR proběhlo v Českých Budějovicích.

Jedním slovem to prý byla paráda!!!
Počínaje skvělým zvukem, přes výkony hráčů (především kytaristy a klávesáka) i repertoár naprostá bomba. První věc byla snad až vlažnější, na rozehřátí, druhá na doladění a třetí už byl totální zhruba osmiminutový hit.

Lidé byli nadšení a hrstka "znalců" byla přímo odvařená z toho, že v klubu byli potřetí a pokaždé tam byl někdo, koho neznali a zase to bylo naprosto skvělé. Snad tomu tak bude i u nás! :)
Mimochodem, kytarista je prý vážně třída! Na to, že mu je dvaadvacet, kytaře vládne s velikou jistotou a přehledem.

U nás na Rampě jste již letos mohli slyšet nová jména jako například Ben Granfelt, Eric Steckel a Will Wilde...
Přijďte posoudit sami! Hoši se neskutečně těší, až předvedou svoji dřinu i u nás.

A včera večer naprosto nadšené publikum i v Olomouci!

čen
JUBILEJNÍ A ZÁROVEŇ POSLEDNÍ ROČNÍK SOUTĚŽE STÁRPLEJ MÁ VÍTĚZE! >
Letošní narozeninová X. Stárplej je za námi!!! O postup do finále se mezi sebou hudebně utkaly 4 kapely, které postoupily celkem ze 4 kol. Jako dříve, i letos se na hlasování
kvě
Dixieland Fest v Drážďanech >
Klub Na Rampě zve na zajímavou akci!
kvě
MS v hokeji - sledujte zápasy u nás na Rampě! >
Můžete tak sledovat dneškem počínaje dění na MS v hokeji od nás na velkém plátně, u toho si dát točené pivo nebo něco jiného na chuť.
dub
JEDEN SVĚT 2017 – UMĚNÍ SPOLUPRÁCE >
Letos v našem klubu úspěšně proběhl X. ročník Jednoho světa, mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech. _Festivalem se tentokrát nesla výzva
programprogramProgram v PDF