středa
10. dubna 2019
20:00 hod.

DEMIAN BAND (Argentina)

Divoké blues okořeněné slušnou dávkou rocku a jihoamerických chilli papriček.

Nové album, nový repertoár, ale stále stejné nasazení argentinské bluesové kytarové hvězdy Demiana Domingueze a jeho doprovodné rytmiky.

Ač rodilý Argentinec, v současné době Demian pobývá na Kanárských ostrovech. „Ano, stal se ze mne Afričan“ říká s úsměvem. „Argentina není ta správná země, když chceš hrát hudbu, jakou hraji já“. A jaká ta hudba je? Tvrdé hlasité elektrické blues občas proložené akustickými kousky, které předvádí s bravurou černého umělce původem z delty řeky Mississippi. Trochu divadlo, ale vždy plné nasazení a bezelstná upřímnost. To jsou hlavní atributy tohoto skromného umělce.

Vloni odehrál po celé Evropě kolem 200 koncertů propagujících zatím poslední kolekci nahrávek „Come To Get It“ z roku 2017. Před pár měsíci usoudil, že hraní stále stejných věcí není už moc zábavné, a tak se dal do tvorby nového repertoáru, který bude ke slyšení na jaře na novém albu s názvem „Souvenirs From Hell“. Kromě původních skladeb se posluchači mohou těšit na tři coververze. První z nich už je k vidění na YouTubu.

Při prohlídce „pekelných suvenýrů“ nám budou asistovat Edgar García na basu a Beto García na bicí (nejde o sourozence ani příbuzné). A jak už návštěvníci Demianových koncertů vědí – na závěr se bude tančit!

www.facebook.com/demianbandPŘEDPRODEJ NA BARU 390 Kč DOSPĚLÍ / 300 Kč STUDENTI

KUP NYNÍ!
nejpozději jeden den předem
415 Kč DOSPĚLÍ počet vstupenek
320 Kč STUDENTI počet vstupenek
Koupit online vstupenky DEMIAN BAND (Argentina) 10.04.2019 20:00

dospelí ... 0 ks
studenti ... 0 ks
celková cena ... 0

Tvůj email:
Vstupenky budou po zaplacení zaslány na vyplněný email. Jste-li členy fanklubu, nezapomeňte se nejdříve přihlásit, jedině tak můžete využít akční slevy.


5-demian.jpg
+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: