úterý
24. října 2017
20:00 hod.

HENRIK FREISCHLADER BAND (GER)

WHO 33 Tour 2017. Špičkový německý kytarista představí svůj nový hudební projekt. Jediné vystoupení v ČR.

Henrik Freischlader (známý hudebním odborníkům jako multiinstrumentalista, workoholik a zatvrzelý perfekcionista) miluje blues, ale vždy byl otevřený novým hudebním experimentům. V poslední době kolem sebe shromáždil sedm mladých umělců z různých koutů Evropy, takže po koncertě tria v loňském roce se letos na pódiu Rampy představí najednou hráčů osm. Rytmickou sekci nového bandu tvoří Němci Moritz Meinschäfer na bicí a Armin Alic na basu. Dániel Szebényi z Maďarska obsluhuje klávesové nástroje a zpívá. Doprovodnou kytaru obsluhuje a rovněž zpívá Angličan Harrisen Larner Main, který spolu s německým saxofonistou Marco Zügnerem, dotváří celkový sound a dodává mu tak nový rozměr. Ale to ještě není vše – těchto šest pánů je doprovázeno dvěma zpívajícími mladými dámami, jejichž alba v poslední době Henrik produkoval a vydal na své značce Cable Car Records. Je to Joanne Kasper ze Skotska a Italka Linda Sutti.
A co můžeme od takového složení kapely čekat? Základem bude jako vždy blues obohacené o tvrdé rockové riffy. Tentokrát však s nepřeslechnutelnou příchutí funky, soulu a jazzu. Spojení pěti hlasů a pěti nástrojů dávají tušit, že se posluchač nebude nudit ani náhodou. Repertoárový list budou tvořit přearanžované starší skladby, ale především úplně nový repertoár, který na cd a vinylu vyjde těsně před zahájením podzimního turné. Mimochodem jedná se již o druhý letošní Henrikův vydavatelský počin. Již na jaře vyšlo album BLUES FOR GARY, věnované ikoně blues rockové kytary. Podílela se na něm parta muzikantů, která ho živě předvedla na unikátním koncertě v Budapešti dne 3. dubna. Mezi nimi jsou např. Cliff Moore, Ben Poole a Ben Granfelt, kteří se na Rampě již představili.

www.henrikfreischlader.com
www.facebook.com/HenrikFreischladerOfficial
https://instagram.com/henrikfreischlader
https://twitter.com/hfbtalkPŘEDPRODEJ NA BARU 390 Kč DOSPĚLÍ / 300 Kč STUDENTI

KUP NYNÍ!
nejpozději jeden den předem
415 Kč DOSPĚLÍ počet vstupenek
320 Kč STUDENTI počet vstupenek
Koupit online vstupenky HENRIK FREISCHLADER BAND (GER) 24.10.2017 20:00

dospelí ... 0 ks
studenti ... 0 ks
celková cena ... 0

Tvůj email:
Vstupenky budou po zaplacení zaslány na vyplněný email. Jste-li členy fanklubu, nezapomeňte se nejdříve přihlásit, jedině tak můžete využít akční slevy.


Online předprodej u našich partnerů: www.evstupenka.cz
0-fb-header-rz.jpg0-hfb-rapperswil-premiere.jpg4-henrik-freischlader-c-by-timo-wilke.jpg9-henrik-freischlader-band-c-by-timo-wilke.jpg0-hfb-rapperswil-premiere-2.jpg+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: