pátek
9. března 2018
20:00 hod.

MYDY RABYCAD

Elektroswingová taneční párty s oblíbenou kapelou!

Mladá electroswingová kapela z Prahy, která vznikla na začátku letních prázdnin roku 2012. Svůj úplně první koncert odehrála 12.10. téhož roku právě u nás, v Klubu Na Rampě! 

Hudební kometa Mydy Rabycad, která čím dál jasněji září i mimo české luhy a háje, je jednou ze dvou českých kapel, které vystoupily v celé historii na festivalu Glastonbury v Anglii. Mimo to se publiku představili také na maďarském Szigetu, Fusion festivalu v Německu, slovenském Pohoda festivalu a mnoha dalších festivalech evropského významu. 

Mydy Rabycad spojují elektroswing a další styly elektronické hudby, kterou sami nazývají glamtronic. Jde o zábavný, chytlavý, ale přitom propracovaný a inteligentní elektropop s řadou odkazů na různé retro styly.

Podle jejich slov v sobě glamtronic spojuje dva hlavní prvky, kterými se skupina vyznačuje. Jedním je „glam“ s odkazem na velkolepost a prezentaci glamových kapel 80. let a druhým je mix současné elektronické hudby. 

V čele kapely nepřehlédnutelná a stále známější zpěvačka Žofka Dařbujánová s ohnivými vlasy a alabastrovou pletí v extravagantním kostýmu za doprovodu světelné show, Nèro Scartch ovládá syntezátory, samplery, Jan Drábek hraje na basovou kytaru a syntetizér, Mikuláš Pejcha střídá saxofon, EWI (dechový syntetizér) a občas hraje na klávesy, společně zpívají back vokály. Tomáš Konůpka hraje na bicí a Ondřej Sláský na kytaru.


5-mydy3.jpg1-img-5440.JPG2-mydy.jpg0-mydy7.jpg6-mydy4.jpg3-mydy6.jpg1-mydy1.jpg
+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: