středa
7. listopadu 2018
20:00 hod.

THE UNDERGROUND YOUTH (UK)

Směs temně psychedelických, příjemně vábivých, post punkových tónů a poloh. Kultovní kapela si buduje stále rostoucí, celosvětovou fanouškovskou základnu.

Doba se mění tak rychle, že člověk nestíhá všechny ty trendy kolem sledovat. The Underground Youth vás vezmou zpět do dob, kdy byl čas pomalejší, zážitků míň, ale za to intenzivnějsích.

Deset let fungují na hudební scéně The Underground Youth, původem anglická kapela  z Manchesteru usazená však již delší dobu v Berlíně. Kapela Craiga Dyera ve své tvorbě mísí lo-fi estetiku, kytarovou psychedelii a postpunkový nápřah. Kombinují přívaly zvuků s chytlavými melodiemi, čímž vytváří fancinující jedinečný zážitek pro posluchače.

Od roku 2012 je kapela téměř nepřetržitě na tour po Evropě i mimo ni a reakce na jejich vystoupení na festivalech jsou neustálou chválou, show bývají rychle vyprodané.

Pod záštitou nezávislé nahrávací značky studia Fuzz Club Records vydali 8 LP, 3 EP, live vystoupení a kolekci sedmi singlů. Poslední osmé CD ‘What Kind Of Dystopian Hellhole Is This?’ vydali těsně před svým přesunem z Manchesteru do Berlína. Nyní kapela pracuje na svém devátém CD.

Kapela na podzim tradičně vyráží na cesty a ani v tomto roce se nevyhne České republice. Ovšem místo zastávky v Praze se Angličané z Manchesteru zastaví u nás v Klubu Na Rampě!

Členové kapely: 

Craig Dyer (zpěv, kytara)

Olya Dyer (bicí)

Max James (basová kytara)

Leonard Kaage (kytara)

https://www.theundergroundyouth.com/

https://www.facebook.com/TheUndergroundYouth/

https://the-underground-youth.bandcamp.com

https://www.youtube.com/user/Crag29d
PŘEDPRODEJ NA BARU 380 Kč DOSPĚLÍ / 280 Kč STUDENTI

KUP NYNÍ!
nejpozději jeden den předem
405 Kč DOSPĚLÍ počet vstupenek
300 Kč STUDENTI počet vstupenek
Koupit online vstupenky THE UNDERGROUND YOUTH (UK) 07.11.2018 20:00

dospelí ... 0 ks
studenti ... 0 ks
celková cena ... 0

Tvůj email:
Vstupenky budou po zaplacení zaslány na vyplněný email. Jste-li členy fanklubu, nezapomeňte se nejdříve přihlásit, jedině tak můžete využít akční slevy.Předprodej na Rampě út-pá od 16 h a so od 18 h, v restauraci Pod Rampou po-pá 11-14 h


1-underground.jpg0-miriam-marlene-waldner-5.jpg4-miriam-marlene-waldner-main.jpg7-e989fa1467e8929ba07132802c3dd69d.JPG
+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: