KLUB NA RAMPĚ

 Jiráskova 1
 466 01 Jablonec nad Nisou

Pronájem klubu, hudební produkci, besedy a další akce klubu řeší Radka Pospíšilová:

+420 608 110 706, radka@klubnarampe.cz

Pro provozní záležitosti barů a dodavatelé volejte provozního klubu:

Monika Chládková: +420 770 120 737

 Email klub: info@klubnarampe.cz

Otevírací doba baru 2023:
- od 18 h otevřeno, pouze, je-li v programu uvedena akce
- červenec + srpen zavřeno

 GPS: 50°43'24.344"N, 15°10'19.874"E

 Klub Na Rampě provozuje a zvelebuje

logo SUNDISK s.r.o.

SUNDISK s.r.o.
Podhorská 1124/93
46601 Jablonec nad Nisou


IČ: 254 99 441
DIČ: CZ254 99 441

+420 775 580 381 | www.sundisk.cz | info@sundisk.cz

sport a kultura | firemní akce a teambulding | event marketing
 

Jak se k nám dostanete a kde parkovat?

Klub Na Rampě je součástí areálu Eurocentra, nachází se ve středu města Jablonce nad Nisou, 150 m od radnice, viz mapka níže .
Pro dopravu lze využít všechny spoje MDH, které mají ve středu města zastávku.  
Pokud přijedete autem, lze nejblíže parkovat v ulici Podhorská od nám. Dr. Farského až k ulici Smetanova, dále na parkovišti na Horním náměstí nebo parkovištích u autobusového nádraží, viz po zvětšení mapka dole.
Vyhrazené místo pro OZP je v přilehlé ulici Podhorská, přímo naproti vjezdu ke klubu.

Pro mimojablonecké - směr od Prahy
Po příjezdu do města - na prvním kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem, směr centrum. Přijedete na další kruhový objezd, kde opět odbočíte druhým výjezdem, směr Železný Brod - ulice 5. května. Na třetím kruhovém objezdu použijete třetí výjezd, rovněž směr Železný Brod - ulice Mostecká. Na následující křižovatce odbočíte vlevo do kopce - ulice Podhorská. Na druhé křižovatce odbočíte vlevo - ulice Jungmannova. Po příjezdu na náměstí s kostelem Dr. Farského uvidíte po pravé straně komplex budov Eurocentra.
Parkovat je možné nejblíže parkovat v ulici Podhorská od nám. Dr. Farského až k ulici Smetanova, dále na parkovišti na Horním náměstí nebo parkovištích u autobusového nádraží, viz po zvětšení mapka dole. Vyhrazené místo pro OZP je v přilehlé ulici Podhorská, přímo naproti vjezdu ke klubu.
V případě nutnosti vykládky či nakládky je možné přijet až k samotnému klubu - pojedete vpravo za hlavní budovu Eurocentra.

Pro mimojablonecké  - směr od Liberce
Po příjezdu do města pokračujte po hlavní až ke kruhovému objezdu U Zeleného stromu. Na objezdu použijte 3. výjezd do ulice 5. května. Na dalším kruhovém objezdu použijete třetí výjezd, rovněž směr Železný Brod - ulice Mostecká. Na následující křižovatce odbočíte vlevo do kopce - ulice Podhorská. Na druhé křižovatce odbočíte vlevo - ulice Jungmannova. Po příjezdu na náměstí s kostelem Dr. Farského uvidíte po pravé straně komplex budov Eurocentra.
Parkovat je možné nejblíže parkovat v ulici Podhorská od nám. Dr. Farského až k ulici Smetanova, dále na parkovišti na Horním náměstí nebo parkovištích u autobusového nádraží, viz po zvětšení mapka dole. Vyhrazené místo pro OZP je v přilehlé ulici Podhorská, přímo naproti vjezdu ke klubu. V případě nutnosti vykládky či nakládky je možné přijet až k samotnému klubu - pojedete vpravo za hlavní budovu Eurocentra.

Mapka

Abyste se v jabloneckých jednosměrkách zorientovali, pomůže vám i tato schematická mapka. Po kliknutí se dostanete na Google maps s vyznačením Klubu Na Rampě.mapka

Vedoucí klubu, produkční:

Milena Bauerová
tel.: +420 605 960 357
e-mail: milena (@) klubnarampe.cz Radka Pospíšilová
tel.: +420 608 110 706
e-mail: radka (@) klubnarampe.cz