VSTUPENKY

Zde se dozvíte vše o tom jak nakoupit vstupenky na akce, kde všude jsou k dostání a jak je objednat i z pohodlí domova...

Aktuálně v předprodeji: (vstupenky na akce, které zde nejsou uvedeny koupíte na místě)

31.05.2019 20:00:00 ROSEDALE (FR)
28.05.2019 20:00:00 KAREL PLÍHAL
22.05.2019 19:30:00 MILOŠ MEIER - DRUMMING SYNDROME
14.06.2019 20:00:00 ŠLUS! ANEB KONEC SEZÓNY

 

Vstupenky na akce v Klubu Na Rampě můžete pořídit třemi způsoby:

1) Na místě:

V den konání akce před vstupem do sálu. Vstupenky jsou v prodeji vždy minimálně 30 minut před začátkem akce, u větších koncertů otevírá pokladna 45 minut před začátkem.
V den konání akce (je-li to všední den) si vstupenky můžete zakoupit i na baru, a to od 15.00 do 17.00  za plnou cenu.

2) Předprodej:

a) Předprodej v Klubu Na Rampě - na baru

Vstupenku na každou akci, která má aktivní předprodej, můžete zakoupit přímo v Klubu Na Rampě. Na velkém baru vám barman prodá tištěnou vstupenku s unikátním označením, kvůli kontrole u vstupu. Bar má otevřeno ve všední dny od 15.00 hodin, v sobotu a v neděli od 18.00 hodin. Předprodej na baru za zvýhodněnou cenu končí vždy den před konáním akce. Po dobu letních prázdnin je Klub Na Rampě uzavřen, vstupenky se dají koupit v Restauraci Pod Rampou, viz níže.

aa) Předprodej v Restauraci Pod Rampou

Ve všední den od 11 do 14 hodin, v případě akce v Eurocentru či na letní scéně otevřeno i déle.

b) Předprodej přes naše www stránky 

Tento způsob je velmi jednoduchý, rychlý, bezpečný a vstupenku pořídíte za pár sekund z každého počítače či smártfounu. Platba probíhá pomocí celosvětově používaného a osvědčeného systému PayPal (elektronická peněženka). Zde se dozvíte jak na to a také několik důležitých upozornění.

 • Pokud je u akce aktivní předprodej, jednoduše si v detailu akce zvolíte počet vstupenek, které chcete koupit a potvrdíte.
 • Rozbalí se vám tabulka s rekapitulací počtu vstupenek a celkovou cenou (cena vstupenky je oproti té zakoupené přímo na baru navýšena o poplatek systému PayPal), vložíte váš email a potvrdíte.
 • Dostáváte se do okna systému PayPal.
  • Pokud již systém používáte - jen vyplníte své heslo, potvrdíte platbu a zobrazí se vám vstupenka s unikátním číslem, kterou si můžete uložit či vytisknout. Vstupenka je zároveň odeslána na Váš email.
  • Pokud systém nepoužíváte, provedete první registraci, kde uvedete jméno, příjmení, email, číslo platební karty a heslo, které budete nadále používat. Po ověření údajů vše potvrdíte. Dále již jen zaplatíte zvolené vstupenky, a po zobrazení vstupenky si ji uložíte nebo vytisknete.
  • Platba se odečte z vašeho bankovního účtu, který má přiřazenou platební kartu. Vše si můžete kdykoliv ověřit a zkontrolovat.
 • Vytištěnou vstupenku pak ukážete u vchodu do sálu Klubu Na Rampě, kde zkontrolují její údaje a jste uvnitř...
 • Pokud nemáte tiskárnu, nebo lístek nechcete nikam ukládat - prostě si na kousek papíru nebo do mobilu napište unikátní číslo lístku a váš email a toto obojí ukažte u vchodu do sálu Klubu Na Rampě. Po kontrole údajů jste opět ihned uvnitř.
 • POZOR! Stejně jako u jiných předprodejových systémů a evstupenek, i zde platí důležité pravidlo - nikomu neukazujte číslo vašeho lístku! Pouze ten, kdo ukáže číslo lístku jako PRVNÍ, je vpuštěný na akci.
 • V případě, že jste nakoupili více lístků najednou (např 5 vstupenek) nemusíte přijít všichni společně, stačí když všichni budou znát číslo lístku a email. Opět platí, že vpuštěno bude pouze PRVNÍCH 5 osob, proto dbejte zvýšené opatrnosti a číslo lístku nikomu cizímu neříkejte :-)
 • ONLINE Předprodej vstupenek končí nejpozději ve 24:00 hodin, jeden den před konáním akce, pokud není uvedeno jinak.
 • Zadáním emailu na pro nákup vstupenek na webu www.klubnarampe.cz vyjadřujete souhlas se zasíláním newsletteru a novinek z dění v Klubu Na Rampě.
 • Nákupem vstupenek potvrzujete, že jste si přečetli tyto Všeobecné obchodní podmínky pro nákup ´online vstupenek´ přes www.klubnarampe.cz a Reklamační řád a souhlasíte s nimi.

c) Předprodej u partnerských vstupenkových portálů

Vstupenky můžete koupit také přes spřízněné vstupenkové portály - evstupenka.cz, ticketstream, eventim a další. Zda je předprodej u dalších prodejců aktivní, se dozvíte v detailu akce - pod nadpisem Externí prodej. Cena vstupenky může být oproti té zakoupené přímo na baru Rampy navýšena o poplatek daného portálu.

3) a jaký je třetí způsob nákupu vstupenek?

Dárkový poukaz a permanentka :-) Napište nám na milena@klubnarampe.cz a my vám vyrobíme dárkový poukaz na libovolnou akci, nebo i celou permanentku na několik akcí, či časové období. Na poukaz i permanentku, které mají posloužit jako dárek, napíšeme vámi zvolený text, věnování nebo cokoliv si budete přát :-). 

Poukazy a permanentky platí jen na akce pořádané Klubem Na Rampě (pořádá-li akci někdo jiný, je na webu v popisu akce uvedeno).

programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY:


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: