VSTUPENKY

Zde se dozvíte vše o tom jak nakoupit vstupenky na akce, kde všude jsou k dostání a jak je objednat i z pohodlí domova...

Aktuálně v předprodeji: (vstupenky na akce, které zde nejsou uvedeny koupíte na místě)

27.09.2023 20:00:00 BLUES CARAVAN 2023
03.10.2023 20:00:00 JULIAN SAS BAND (NL)
29.09.2023 21:00:00 MAYDAY BY PILLZ: PAIN
06.10.2023 20:00:00 WINSTON WATSON & FRIENDS PLAY BOB DYLAN
27.10.2023 20:00:00 MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE
10.11.2023 20:00:00 POLETÍME? - 15 LET TOUR
25.10.2023 20:00:00 HENRIK FREISCHLADER BAND (GER)
19.10.2023 19:30:00 NA STOJÁKA

 

Vstupenky na akce v Klubu Na Rampě můžete pořídit třemi způsoby:

1) Na místě:

V den konání akce před vstupem do sálu. Vstupenky jsou v prodeji vždy minimálně 30 minut před začátkem akce, u větších koncertů otevírá pokladna 45 minut před začátkem.

2) Předprodej:

a) Předprodej v Klubu Na Rampě - na baru

Vstupenku na každou akci, která má aktivní předprodej, můžete zakoupit přímo v Klubu Na Rampě. Na velkém baru vám barman prodá tištěnou vstupenku s unikátním označením, kvůli kontrole u vstupu. Bar má otevřeno v pátek a sobotu od 18.00 hodin,  v  neděli až čtvrtek zavřeno, otevřeno jen pokud je v programu uvedena akce. V pondělí zavřeno vždy. Předprodej na baru za zvýhodněnou cenu končí vždy den před konáním akce. Po dobu letních prázdnin je Klub Na Rampě uzavřen.


b) Předprodej přes naše www stránky 

Tento způsob je velmi jednoduchý, rychlý, bezpečný a vstupenku pořídíte za pár sekund z každého počítače či smártfounu. Platba probíhá pomocí celosvětově používaného a osvědčeného systému PayPal (elektronická peněženka). Zde se dozvíte jak na to a také několik důležitých upozornění.

 • Pokud je u akce aktivní předprodej, jednoduše si v detailu akce zvolíte počet vstupenek, které chcete koupit a potvrdíte.
 • Rozbalí se vám tabulka s rekapitulací počtu vstupenek a celkovou cenou (cena vstupenky je oproti té zakoupené přímo na baru navýšena o poplatek systému PayPal), vložíte váš email a potvrdíte.
 • Dostáváte se do okna systému PayPal.
  • Pokud již systém používáte - jen vyplníte své heslo, potvrdíte platbu a zobrazí se vám vstupenka s unikátním číslem, kterou si můžete uložit či vytisknout. Vstupenka je zároveň odeslána na Váš email.
  • Pokud systém nepoužíváte, provedete první registraci, kde uvedete jméno, příjmení, email, číslo platební karty a heslo, které budete nadále používat. Po ověření údajů vše potvrdíte. Dále již jen zaplatíte zvolené vstupenky, a po zobrazení vstupenky si ji uložíte nebo vytisknete.
  • Platba se odečte z vašeho bankovního účtu, který má přiřazenou platební kartu. Vše si můžete kdykoliv ověřit a zkontrolovat.
 • Vytištěnou vstupenku pak ukážete u vchodu do sálu Klubu Na Rampě, kde zkontrolují její údaje a jste uvnitř...
 • Pokud nemáte tiskárnu, nebo lístek nechcete nikam ukládat - prostě si na kousek papíru nebo do mobilu napište unikátní číslo lístku a váš email a toto obojí ukažte u vchodu do sálu Klubu Na Rampě. Po kontrole údajů jste opět ihned uvnitř.
 • POZOR! Stejně jako u jiných předprodejových systémů a evstupenek, i zde platí důležité pravidlo - nikomu neukazujte číslo vašeho lístku! Pouze ten, kdo ukáže číslo lístku jako PRVNÍ, je vpuštěný na akci.
 • V případě, že jste nakoupili více lístků najednou (např 5 vstupenek) nemusíte přijít všichni společně, stačí když všichni budou znát číslo lístku a email. Opět platí, že vpuštěno bude pouze PRVNÍCH 5 osob, proto dbejte zvýšené opatrnosti a číslo lístku nikomu cizímu neříkejte :-)
 • ONLINE Předprodej vstupenek končí nejpozději ve 24:00 hodin, jeden den před konáním akce, pokud není uvedeno jinak.
 • Zadáním emailu na pro nákup vstupenek na webu www.klubnarampe.cz vyjadřujete souhlas se zasíláním newsletteru a novinek z dění v Klubu Na Rampě.
 • Nákupem vstupenek potvrzujete, že jste si přečetli tyto Všeobecné obchodní podmínky pro nákup ´online vstupenek´ přes www.klubnarampe.cz a Reklamační řád a souhlasíte s nimi.

c) Předprodej u partnerských vstupenkových portálů

Vstupenky můžete koupit také přes spřízněné vstupenkové portály - evstupenka.cz, ticketstream, eventim a další. Zda je předprodej u dalších prodejců aktivní, se dozvíte v detailu akce - pod nadpisem Externí prodej. Cena vstupenky může být oproti té zakoupené přímo na baru Rampy navýšena o poplatek daného portálu.

3) a jaký je třetí způsob nákupu vstupenek?

Dárkový poukaz a permanentka :-)

 1. Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě
 2. Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě
 3. Celoroční permanentka na akce v Klubu Na Rampě za 4000 Kč - na jméno, nepřenosná
  Poukazy a permanentku si můžete objednat na milena@klubnarampe.cz
  a my vám je zašleme na dobírku (poplatek 90 Kč) 
  nebo poštou (poplatek 45 Kč) po zaplacení převodem na účet 2607870319/0800, v.s. 1124, do poznámky napište své jméno.

Napište nám na milena@klubnarampe.cz a my vám vyrobíme dárkový poukaz na libovolnou akci, nebo i celou permanentku na několik akcí, či časové období. Na poukaz i permanentku, které mají posloužit jako dárek, napíšeme vámi zvolený text, věnování nebo cokoliv si budete přát :-). 

Poukazy a permanentky platí jen na akce pořádané Klubem Na Rampě (pořádá-li akci někdo jiný, je na webu v popisu akce uvedeno).