VSTUPENKY

Zde se dozvíte vše o tom jak nakoupit vstupenky na akce, kde všude jsou k dostání a jak je objednat i z pohodlí domova...

Aktuálně v předprodeji: (vstupenky na akce, které zde nejsou uvedeny koupíte na místě)

 

Vstupenky na akce v Klubu Na Rampě můžete pořídit třemi způsoby:

1) Na místě:

V den konání akce před vstupem do sálu. Vstupenky jsou v prodeji vždy minimálně 30 minut před začátkem akce, u větších koncertů otevírá pokladna 45 minut před začátkem.

2) Předprodej:

a) Předprodej v Klubu Na Rampě - na baru

Vstupenku na každou akci, která má aktivní předprodej, můžete zakoupit přímo v Klubu Na Rampě. Na velkém baru vám barman prodá tištěnou vstupenku s unikátním označením, kvůli kontrole u vstupu. Bar má otevřeno v úterý až čtvrtek  jen pokud je v programu uvedena akce, v pátek a sobotu od 18.00 hodin,  v  neděli a v pondělí  zavřeno. Předprodej na baru za zvýhodněnou cenu končí vždy den před konáním akce. Po dobu letních prázdnin je Klub Na Rampě uzavřen.


b) Předprodej u partnerskch vstupenkových portálů

Vstupenky můžete koupit také přes spřízněné vstupenkové portály - evstupenka.cz, goout, ticketstream, eventim a další. Zda je předprodej u dalších prodejců aktivní, se dozvíte v detailu akce - pod nadpisem Externí prodej. Cena vstupenky může být oproti té zakoupené přímo na baru Rampy navýšena o poplatek daného portálu.
Předprodej  končí vždy den před konáním akce.

3) Vánoční abonentní vstupenky - v nabídce do 24.12. :-)

- Vstupenka za cenu 800 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě
- Vstupenka za cenu 1400 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě
- Celoroční vstupenka na akce v Klubu Na Rampě za 4500 Kč - na jméno, nepřenosná

Abonentní vstupenky na 3 a 5 akcí  si můžete koupit přímo na baru Klubu Na Rampě nebo objednat na radka@klubnarampe.cz my vám je zašlete doporučeně poštou (cena vstupenky+poplatek 80 Kč) po zaplacení převodem na účet 2607870319/0800, v.s. 1124 (cena vstupenky+poplatek 80 Kč), do poznámky napište své jméno.
Celoroční na jméno je nutné objednat.

4) Dárkové poukazy

Napište nám na radka@klubnarampe.cz a my vám vyrobíme dárkový poukaz na libovolnou akci.  Na poukaz, který má posloužit jako dárek, napíšeme vámi zvolený text, věnování nebo cokoliv si budete přát :-). 

Poukazy a vstupenky platí jen na akce pořádané Klubem Na Rampě (pořádá-li akci někdo jiný, je na webu v popisu akce uvedeno).

programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: