lis

10 bodů pro Divoký Astma!

Ano je to tak, sobotní akci Divokýho Astma, lze bez nadsázky zařadit mezi nejparádnější akce, které jsme tu po novém otevření měli. Kapela dokázala vytvořit naprosto skvělou atmosféru, na nic si nehrála a moře fanoušků je hnalo kupředu. Astma jim taky nezůstalo nic dlužno a přidávalo a přidávalo... Kapela na podiu vyzkoušela více poloh, od vlastní tvorby až po skvělý předělávky různých hitovek. Mě osobně nejvíc zaujala SKA poloha, popravdě jsem ani nečekal, že někdo v regionu umí zahrát poctivé skáčko na druhou dobu, ale Astma to zvládlo slušně :-)

Jako předkapela se představila studentská formace Dežavy a nutno říci, že si ostudu neudělali. Opět chválím snahu a styl a jen do toho kluci šlapejte!

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: