24
lis
2006

10 bodů pro Divoký Astma!

Ano je to tak, sobotní akci Divokýho Astma, lze bez nadsázky zařadit mezi nejparádnější akce, které jsme tu po novém otevření měli. Kapela dokázala vytvořit naprosto skvělou atmosféru, na nic si nehrála a moře fanoušků je hnalo kupředu. Astma jim taky nezůstalo nic dlužno a přidávalo a přidávalo... Kapela na podiu vyzkoušela více poloh, od vlastní tvorby až po skvělý předělávky různých hitovek. Mě osobně nejvíc zaujala SKA poloha, popravdě jsem ani nečekal, že někdo v regionu umí zahrát poctivé skáčko na druhou dobu, ale Astma to zvládlo slušně :-)

Jako předkapela se představila studentská formace Dežavy a nutno říci, že si ostudu neudělali. Opět chválím snahu a styl a jen do toho kluci šlapejte!


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě