lis

10 let výročí vzniku Rampy se blíží...

Koncert Divokýho srdce (je mu taky 10) odstartoval oslavy desátých narozenin Klubu Na Rampě. Slavit se bude až do konce roku. Nadělili jsme si pěkné dárečky... například koncerty Trojka Zuzany Homolovej, Luboš Andršt s blues bandem, X.Baumaxa, hodně spřátelené národní ervěnické divadlo, plno tanečních party, hlavně koncem roku se na pódiu vystřídá spousta mladších jabloneckých kapel.

Zásadním večerem pak bude pátek 8.prosince. 26 let výročí skonu J.Lennona, no a v tento den bude Rampě přesně 10. Ten večer zahájíme výstavu dobových foto ( kdo se chcete po 10-ti letech vidět?) bude ňáký to starý video, muzika J.L., hudební projekce, kterou naservíruje Robert Pánek a nakonec koncert - jam session místních muzikantů na téma J.L. a Beatles. All You Need Is Love..
A taky slíbený guláš otců zakladatelů.

Dalším výrazným bodem budou naše vánoce 23.12., kdy zahraje desetiletý Létající koberec. Silvestra oslavíme s Echtem! 29.12., horečkou 30. a samotný 31.12 se ska pitánem černochem :-)
Můžete si v klidu připravit dary - dary sobě. Protože Rampa byla a je vaše (bez ohledu na státní zřízení). K pátku 8.12. by se hodně hodila jako za starých časů vylepená chodba. Foto, oblíbené texty, plakáty, noste, noste, lepte, lepidlo k mání na vyžádání. A muzikanti se můžou předdžemovat v úterý 28.listopadu na Rampa free and live.

dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
pro