20
lis
2006

10 let výročí vzniku Rampy se blíží...

Koncert Divokýho srdce (je mu taky 10) odstartoval oslavy desátých narozenin Klubu Na Rampě. Slavit se bude až do konce roku. Nadělili jsme si pěkné dárečky... například koncerty Trojka Zuzany Homolovej, Luboš Andršt s blues bandem, X.Baumaxa, hodně spřátelené národní ervěnické divadlo, plno tanečních party, hlavně koncem roku se na pódiu vystřídá spousta mladších jabloneckých kapel.

Zásadním večerem pak bude pátek 8.prosince. 26 let výročí skonu J.Lennona, no a v tento den bude Rampě přesně 10. Ten večer zahájíme výstavu dobových foto ( kdo se chcete po 10-ti letech vidět?) bude ňáký to starý video, muzika J.L., hudební projekce, kterou naservíruje Robert Pánek a nakonec koncert - jam session místních muzikantů na téma J.L. a Beatles. All You Need Is Love..
A taky slíbený guláš otců zakladatelů.

Dalším výrazným bodem budou naše vánoce 23.12., kdy zahraje desetiletý Létající koberec. Silvestra oslavíme s Echtem! 29.12., horečkou 30. a samotný 31.12 se ska pitánem černochem :-)
Můžete si v klidu připravit dary - dary sobě. Protože Rampa byla a je vaše (bez ohledu na státní zřízení). K pátku 8.12. by se hodně hodila jako za starých časů vylepená chodba. Foto, oblíbené texty, plakáty, noste, noste, lepte, lepidlo k mání na vyžádání. A muzikanti se můžou předdžemovat v úterý 28.listopadu na Rampa free and live.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: