2. večer Stárplej - aktuálně

V pátek 13.3. nás čeká 2. večer letošní přehlídky Stárplej. Uvidíme a uslyšíme čtyři klasické kapely - Apex z Liberce, Skoro Dopito a Makovice – obě z Jablonce či blízkého okolí - a Basslake z Brandýsa.
Pátým účastníkem bude letošní zpestření (obdobně jako v loňském roce Duro Nux) -mladé raperské duo Gangstas 5.
Apex i Makovice hráli již v loňském ročníku, Skoro Dopito se představili na Rampě loni po vánocích,
Basslake osobně neznám, ale zajímavé nahrávky, poslané s přihláškou, slibují rovněž kvalitní muziku.

Porota bude tentokrát ve složení Martin Bauer st., Petr Jakimiv, Pavel Kopal, Jan Mikulička.
Takže v pátek v půl osmý na Rampě..
Martin Bauer st.