dub

3. kolo Stárplej již tento pátek 17.4.

V pátek přijďte podpořit své favority a poslechnout si neotřelou a různorodou muziku v rámci 3. kola soutěžní přehlídky kapel z Libereckého kraje a okolí – Stárplej 2009.
Další finalista k dosud známým ( Exots, Makovice) vzejde z této pětice:
Duo D + 22 (Jbc)
Mystream (Liberec)
Pavoucy (Cvikov)
Ragnarock (Jbc)
Strictly Commercial (Košťálov)
Uvidíme tedy dva loňské účastníky, ostatní kapely poslaly taky velmi zajímavé nahrávky, věřím, že uslyšíme minimálně stejně dobrou muziku jako v prvních dvou kolech.
Martin Bauer st.

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!