dub

3. Večer soutěžního festivalu Stárplej 2010 13.4.2010

Tuto sobotu 17.4. proběhne Na Rampě letošní 3. kolo 3. Ročníku průběžného festivalu Stárplej 2010.
Oproti avizované sestavě kapel dochází k jedné změně – místo Attic Vanity (zranění jednoho z členů, znemožňující hraní) uslyšíme a uvidíme jinou libereckou kapelu L2, které děkujeme za vstřícnost.

Vystoupí tedy:
Grottlis (Jbc)
L2 (Lbc)
Pí Půl (Lbc)
Fletcher´s Memorial Home (Jbc)

Základní sestavu poroty (Pavel Kopal, Petr Jakimiv, Jan Mikulička, Martin Bauer) tentokrát doplní člen předloňského vítěze Satanovy Mimikry i dalších kapel (např. Stand Up), kytarista Pavel Novák.
Večer moderuje Martin Kadlec.
V individuálních cenách budou byhlášeni nejlepší kytarista a zpěvák večera.
Několika slovy a minutou ticha uctíme památku polské tragedie.

Těší se na vás kapely, porota i Rampa crew, přijďte podpořit své regionální oblíbence!