kvě

4. kolo průběžného soutěžního festu Stárplej 2010 v pátek 21.5. na Rampě

V pátek nás čeká závěrečné kvalifikační kolo letošního, již III. ročníku Stárplej.

Uvidíme a uslyšíme kapely :

Orfeus Beat (Jbc)
The Contact (Plzeň)
Left Eye Closed (Lbc)
Nou Koment (Lbc)

Porota a moderátor v obvyklém letošním složení. Vítěz kola se stane čtvrtým účastníkem červnového finále , pátého doplní na základě divoké karty porota a zástupci Rampy – výběrem z vítězů cen klubu na Rampě a diváckých soutěží.
Přijďte poslechnout a případně vhodit hlas tomu, kdo vás nejvíc zaujal.

V pátek 21.5. , 19:30 v Klubu Na Rampě.