kvě

4. kolo Stárplej 2009 v sobotu 9. května Na Rampě

Základní kola se chýlí ke konci, v sobotu při dlouhém víkendu si přijďte poslechnout další sestavu kapel v předposledním kole. Z ní bohužel vypadla skupina Z davu , která nemůže přijet kvůli problémům různého druhu několika členů. Náhradní kapelu jsme tentokrát neangažovali.
Uvidíme a uslyšíme tedy tyhle borce:
Papa Boys – sympatická multigenerační kapela z Železného Brodu, hrající dobrý bigbeat s košatými texty , hráli již v loňském ročníku
Orfeus Beat – dravé mládí z Bedřichova a Jablonce, vycházející z poctivého bluesrocku a klasiků,
Hangover Painters – lehce alternativní kapela ze Semil, zpěvačka..,
Pavilon B – kapela z Jablonce, dá se označit jako folkrocková,, opět s dominujícím ženským zpěvem..
Půjde tedy o kontrast tvrdšího bigbeatu s jemnější muzikou, starších i mladších muzikantů, mužského i ženského zpěvu – pestrá paleta jako vždycky při Stárplej.
Těším se na kapely i na skvělé návštěvníky,
v sobotu večer Na Rampě!
Martin Bauer st.

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.