kvě

4. kolo Stárplej 2012

V pátek 18.5. proběhne závěrečné základní kolo 5. ročníku soutěžního festivalu regionálních kapel Stárplej.
Uslyšíte kapely: Hegesh (jbc), Street´n´Banana )jbc a okolí), Swanflower )Turnov), 9431 (Tanvald) a Voliéra (Železný Brod) - stylově pestrou směsici:-)

Porota bude ve složení: Martin Bauer (Klub Na Rampě), Petr Jakimiv (odborná veřejnost), Jitka Fialková(Lbc music) a Pavel Novák (muzikant, vítěz prvního rpčníku Stárpleje se Satannovými Mimkry).

Vítěz kola postoupí do finále, které bude 15.6. V něm vystoupí vítězové předchozích kol - The Rusty Tubes, Ice Flame, The Scoffers a jedna kapela na divokou kartu, kterou vybere porota.

Přijďte poslechnout dobrou muziku a spoluvybrat finalistu:-)