19
pro
2013

Akce na Rampě do konce roku

Co se u nás chystá do konce roku 2014?

Malá rekapitulace programu a některých akcí do konce roku nikdy neuškodí... Začínáme ve čtvrtek 19.12 - koncertem bluegrassového Flastru a kapely 4 FUN. Následuje šlapajících 100 zvířat v pátek 20.12 - pozor na tento koncert je prodáno již přes 150 vstupenek v předprodeji - nenechávejte návštěvu koncertu na poslední chvíli! Abyste se pohodlně (v rámci možností :-) na koncert dostali, doporučujeme dorazit kolem 19.30 kdy se otvírá pokladna. Sobota patří poslední Horečce sobotní noci v tomto roce. A když poslední, máme tu pro vás malý dárek v podobě "Štastné hodinky" mezi 21:00 a 22:00 kdy budete mít na baru vybrané lahůdky za srandovní ceny. V Neděli 22.12. se uskuteční akce s Rampou spojená již od pradávných časů... je to Koncert kapely NŮŽ a představení divadelně umělecké skupiny VICHR Z HOR. Znalci již vědí, že tento večírek jen tak neskončí. 

Další týden začínáme Předvánočním kinem (pondělí 23.12.) Naši barmani v čele s populárním cyklistou Mikem   vám naservírují netradiční, tajemné a nebo úplně standardní tajné záběry (více info podá Majk), k tomu každé páté pivo zdarma a ještě si budete moci zahrát několik soutěží o ceny od našeho kamaráda Staropramena.

Otevřeno máme i na štědrý večer 24.12. neboť Ježíšek nechodí jen po domácnostech s malými dětmi ale pravidelně se vrací i na Rampu. Od jedenácté večer se o vás postaráme, nabídneme vám svařák zdarma, příjemnou muziku a zpříjemníme čekání na Půlnoční...

25.12. máme otevřeno od 18:00 hodin, stejně jako všechny následující dny až do 30.12. 

Ve čtvrtek 26.12. přijíždí na Rampu pražští Echti s Karlem Malíkem a Vláďou Zatloukalem v čele. Pořádný bigbítový večer doplní domácí úderka Maršál Bazén. Věříme, že dojde i na závěrečné společné popěvky klasických "kotlíkářských" hitů... na tento koncert mají vstup za polovinu všichni ti, kteří jsou členy Fanklubu a uvedli své telefonní číslo (více info zde )

27.12. v pátek přivítáme našeho oblíbence Kamila Střihavku a jeho báječnou muzikantskou partu (například Miloš Maier na bicí, nebo Adam Stivín na basu). Kamil si Rampu vybral jako místo pro svůj poslední koncert tohoto roku, a věřte, že si ho s vámi bude chtít pořádně užít!

Sobota 28.12. patří kapele Superherokillers a jejím funkovým beatům a také jablonecké legendě - BAY BAY v čele s Martinem Komňackým. BAY BAY se téměř po roce opět sešli a pilně se připravovali na svůj jediný koncert v Jablonci na sklonku roku. Kapela vystoupí v nejsilnější sestavě: Martin Komňacký (kytara, zpěv) Ondra Dostál (kytara) Vojta Dostál (baskytara) a Jiří Jandura (bicí, zpěv). 

V neděli 29.12. na Rampu dorazí váš oblíbenec DJ Igorek a strhne lavinu rockových hitů ve své audio video show nazvané "R´N´R Night" Jako dárek pro vás jsme opět připravili Štastnou hodinku na některé nápoje mezi devátou a desátou večerní.

Posledním dnem v tomto roce kdy máme otevřeno je pondělí 30.12. Název akce "Silvestr pro nedočkavé" je ,myslíme, dostatečně výstižný a může vám napovědět, co se zde bude odehrávat. Barmani na tento večer připraví jeden speciální míchaný drink pro každého návštěvníka zdarma.

Věříme, že se vám program Rampy líbí a o svátcích si ho pořádně užijete.

Vaše Rampa


31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.
12
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: