19
pro
2013

Akce na Rampě do konce roku

Co se u nás chystá do konce roku 2014?

Malá rekapitulace programu a některých akcí do konce roku nikdy neuškodí... Začínáme ve čtvrtek 19.12 - koncertem bluegrassového Flastru a kapely 4 FUN. Následuje šlapajících 100 zvířat v pátek 20.12 - pozor na tento koncert je prodáno již přes 150 vstupenek v předprodeji - nenechávejte návštěvu koncertu na poslední chvíli! Abyste se pohodlně (v rámci možností :-) na koncert dostali, doporučujeme dorazit kolem 19.30 kdy se otvírá pokladna. Sobota patří poslední Horečce sobotní noci v tomto roce. A když poslední, máme tu pro vás malý dárek v podobě "Štastné hodinky" mezi 21:00 a 22:00 kdy budete mít na baru vybrané lahůdky za srandovní ceny. V Neděli 22.12. se uskuteční akce s Rampou spojená již od pradávných časů... je to Koncert kapely NŮŽ a představení divadelně umělecké skupiny VICHR Z HOR. Znalci již vědí, že tento večírek jen tak neskončí. 

Další týden začínáme Předvánočním kinem (pondělí 23.12.) Naši barmani v čele s populárním cyklistou Mikem   vám naservírují netradiční, tajemné a nebo úplně standardní tajné záběry (více info podá Majk), k tomu každé páté pivo zdarma a ještě si budete moci zahrát několik soutěží o ceny od našeho kamaráda Staropramena.

Otevřeno máme i na štědrý večer 24.12. neboť Ježíšek nechodí jen po domácnostech s malými dětmi ale pravidelně se vrací i na Rampu. Od jedenácté večer se o vás postaráme, nabídneme vám svařák zdarma, příjemnou muziku a zpříjemníme čekání na Půlnoční...

25.12. máme otevřeno od 18:00 hodin, stejně jako všechny následující dny až do 30.12. 

Ve čtvrtek 26.12. přijíždí na Rampu pražští Echti s Karlem Malíkem a Vláďou Zatloukalem v čele. Pořádný bigbítový večer doplní domácí úderka Maršál Bazén. Věříme, že dojde i na závěrečné společné popěvky klasických "kotlíkářských" hitů... na tento koncert mají vstup za polovinu všichni ti, kteří jsou členy Fanklubu a uvedli své telefonní číslo (více info zde )

27.12. v pátek přivítáme našeho oblíbence Kamila Střihavku a jeho báječnou muzikantskou partu (například Miloš Maier na bicí, nebo Adam Stivín na basu). Kamil si Rampu vybral jako místo pro svůj poslední koncert tohoto roku, a věřte, že si ho s vámi bude chtít pořádně užít!

Sobota 28.12. patří kapele Superherokillers a jejím funkovým beatům a také jablonecké legendě - BAY BAY v čele s Martinem Komňackým. BAY BAY se téměř po roce opět sešli a pilně se připravovali na svůj jediný koncert v Jablonci na sklonku roku. Kapela vystoupí v nejsilnější sestavě: Martin Komňacký (kytara, zpěv) Ondra Dostál (kytara) Vojta Dostál (baskytara) a Jiří Jandura (bicí, zpěv). 

V neděli 29.12. na Rampu dorazí váš oblíbenec DJ Igorek a strhne lavinu rockových hitů ve své audio video show nazvané "R´N´R Night" Jako dárek pro vás jsme opět připravili Štastnou hodinku na některé nápoje mezi devátou a desátou večerní.

Posledním dnem v tomto roce kdy máme otevřeno je pondělí 30.12. Název akce "Silvestr pro nedočkavé" je ,myslíme, dostatečně výstižný a může vám napovědět, co se zde bude odehrávat. Barmani na tento večer připraví jeden speciální míchaný drink pro každého návštěvníka zdarma.

Věříme, že se vám program Rampy líbí a o svátcích si ho pořádně užijete.

Vaše Rampa


03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě
16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české