ANDĚLSKÁ NOC v Klubu Na Rampě

V pátek 16. března 2007 proběhne na 250 koncertů napříč hudebními žánry po klubech v celé České republice. Tato monstrózní akce bude spojena jedním jménem - ANDĚLSKÁ NOC. Tato ojedinělá událost bude zaznamenána díky pelhřimovské agentuře Dobrý den do Knihy rekordů ČR a není vyloučen ani zápis do světoznámé Guinessovy knihy rekordů.
Klub Na Rampě se do Andělské noci zapojí akcí: RAP NA RAMPĚ 4 – DANCERS REVARGE
Beatbox, freestyle session, special b-boy funk set, battles. Djs Glazy, Zak a Sakul.

ANDĚLSKÁ NOC bude ve své podstatě vygradováním Andělského týdne (10.3.-15.3., 2007), kdy se Ostrava promění v pestré hudební město. V průběhu 10.-14. března proběhnou v několika významných ostravských klubech koncerty s kapelami nominovanými v rámci Žánrových cen Anděl Allianz 2006. Samotné slavnostní vyhlášení Žánrových cen proběhne ve čtvrtek 15. března v ostravském klubu Boomerang. Den po ANDĚLSKÉ NOCI, tedy v sobotu 17. března se v prostorách ČEZ Areny v Ostravě bude konat ceremoniál vyhlášení a předání cen Akademie populární hudby Anděl Allianz 2006.