lis

Ani druhá anketa nedopadla zle...

Ptali jsme se Vás, zda má program Rampy dostatečně široký záběr nebo jestli oslovuje pouze specifickou část návštěvníků.

Do ankety se zapojilo 98 lidí a ti si myslí následující:

58% dotázaných je s nabídkou klubu spokojeno
23% nemá větších výhrad
18% respondentů si ale naopak myslí, že je možno v Jablonci narazit na lepší kluby.

Názor respektujeme. A právě díky naslouchání Vašim přáním jsme mohli během jednoho měsíce uslyšet rapovou špičku SUPERCROO, českou rockovou klasiku Divoký srdce, promítat filmy z karlovarského festivalu, pařit s Divokým Astma a měsíc zakončit se Xavierem Baumaxou - mimo jiné - jeho koncert na Dolině tuto sobotu byl vynikající, myslím, že se máme na co těšit!

Team klubu Na Rampě Vám děkuje za přízeň :-)

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme