08
říj
2015

Barevný podzim u nás v klubu

Po prázdninovém odpočinku se Klub na Rampě znovu zaměřil nejen na muzikanty a příznivce multižánrové hudby, věnuje pozornost divadelní scéně, barevné paletě cestopisných přednášek a diskuzí, pohádkám pro děti i poutavým filmovým večerům.

Populární hudební tělesa, jako je Zrní, Please The Trees, Už jsme doma, Vanessa, Krausberry, Jiří Schmitzer, Die Alten Maschinen, Eggnoise, Megaphone,Vladimír Merta s Janem Hrubým či Wohnout a Vypsaná fixa zasytí nejednoho hudebního fajnšmekra bez rozdílu žánrového vkusu. Prostor je dán i jabloneckým kapelám a kumštýřům.
Sportovní i adrenalinoví nadšenci by neměli vynechat MF outdoorových filmů, vyprávění Radka Jaroše o výstupu na všech 14 osmitisícovek, promítání Jana Kopky z extrémního nonstop závodu přes Česko-Slovensko či povídání jachtaře Petra Ondráčka o dramatické sólo nonstop plavbě kolem světa na vlastnoručně postavené laminátové plachetnici.
Cestopisná promítání zavedou diváky do Peru, na Sibiř, Pamír. Divadelní prkna, co znamenají svět, obsadí Krátké a úderné divadlo, děti zase potěší semilský soubor Matičky.         
Mnoho dalších zde nezmíněných titulů, včetně termínů najdete v záložce PROGRAM.


31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.
12
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: