dub

Bystřete! Sobotní afterparty - MADAME OLGA

Tahle francouzská ostrá i pohodová partička skvělých muzikantů si v Klubu Na Rampě zahrála už v úterý. A protože se jim tu fakt dost líbilo a my taky, i když ve skromném uprostředtýdnovém počtu, hýřili nadšením, zopakují tu svůj koncertík na sobotní afterparty.
Takže v sobotu je fakt na co se těšit – holčičí groove rockový kvintet Reskata, funková jodlšou SUPERHERO KILLERS (ex Erna) a nakonec energičtí týpci z Francie.
milena

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.