Co bude ke slyšení a vidění na Rampě po prázdninách a na podzim?

Prázdniny tradičně zakončí Rock na konec léta a Horečka. Září zahájí Znouzectnost s Pechem a punkovým Kurníkem Koncertowy Indoor festem s 12 kapelkama,
pokračuje skáčkovým Tleskačem a bubenickým DJEMBE NO.1 ,
přes Dance 4 Ever a Back In Time končí slovinským punk-rockem Taking Over Mars a jbc Muerti. A Horečkou.
Dále takhle zatím za sebou jdou : Jaroslav Hutka, jbc Nůž, Echt!, Jablkoň a Jana a kůň, Prague Ska Conspiration, Xindl X a X.Baumaxa, Segundo+Hifi+Bucinatores na Skrzjazzfestu, Mňága a Žďorp, United Flavour, Čankišou, Blue Effect, Jaksi taksi...a podzimu konec.
A taky SNB párty - letos na podzim spatří světlo světa dlouho avizované české snowboardové video the LAB a jedna z 7 premiér je na Rampě 18. října .
A samozřejmě další DJ´s párty, promítání (zahajuje jeden z nejlepších českých horolezců Radek Jaroš), setkávání, hovory, divadla, filmy, dílny...
Máte-li nápad (tvůrčí a pokud možno realizovatelný), koho a co na Rampě chcete, ozvěte se.
Dík a na Rampě.milena