19
dub
2007

Čtvrté kolo žonglovacího workshopu je za námi

Stalo se již tradicí, že Rampa poskytuje zázemí různým menšinovým alternativním zájmovým skupinám. Ne jinak to je v podpoře místních žonglérů a kejklířů, které duchovně vede známá jablonecká undergroundová postavička a morální vůdce no-post ligy Rychlých šípů-adminů v jedné osobě, pan Patrik Štrojsa. Jelikož se nám workshop rozrůstá akci od akce, byl tentokrát zvolen sál s vysokým stropem ve čtvrtém patře Eurocentra. Výhodou bylo i to, že sál disponuje vchodem na scénu letního amfiteátru, kde se odehrávala po setmění divoká ohnivá show.


28
lis
2023
HAPPY HOURS >
Každý čtvrtek pro Vás máme nově speciální nabídku drinků! Přijďte mezi 18–20 h a při koupi jednoho drinku získáte druhý zdarma. Aktuální jsou v akční nabídce
26
říj
2023
ve čtvrtek 26. října máme na Rampě zavřeno >
omlouváme se případným zájemcům o návštěvu
10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.