dub

Čtvrté kolo žonglovacího workshopu je za námi

Stalo se již tradicí, že Rampa poskytuje zázemí různým menšinovým alternativním zájmovým skupinám. Ne jinak to je v podpoře místních žonglérů a kejklířů, které duchovně vede známá jablonecká undergroundová postavička a morální vůdce no-post ligy Rychlých šípů-adminů v jedné osobě, pan Patrik Štrojsa. Jelikož se nám workshop rozrůstá akci od akce, byl tentokrát zvolen sál s vysokým stropem ve čtvrtém patře Eurocentra. Výhodou bylo i to, že sál disponuje vchodem na scénu letního amfiteátru, kde se odehrávala po setmění divoká ohnivá show.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: