DANA FUCHS - Thank you

Dana - thank you for one of the best performances we´ve seen at Rampa. We are looking forward to another gig here! There are some photos of the concert in the gallery, and a many other at our facebook profile www.facebook.com/rampaklub.

Děkujeme také publiku, které se tentokrát sjelo opravdu ze všech koutů České republiky (Kolín, Olomouc, Plzeň...) i ze zahraničí (zdravíme kluky z Německa!) a těšíme se na vás na další akci - Mike Onesko and Blind Side Blues Band (USA) - středa 18.4.