09
lis
2008

DEL MOE (UK/D) */and/* 5 FOOT ASSASSINS (usa/irl/cz)

KLUB VLAK, 12. listopadu 2008, 20 hodin.
Už tuhle středu 12. listopadu, čeká návštěvníka nově otevřeného klubu Vlak v Liberci-Harcově hned jedna malá hudební senzace. V ten večer hraje totiž od 20 hodin dvouspřeží anglicko-německé kapely DEL MOE a skupiny 5 FOOT ASSASSINS (usa/irl/cz). Po rozsáhlém tourné ve východním Německu zavítají DEL MOE konečně do Čech. Anglický mastermind, zpěvák a geniální virtuoz na kytaře, Alex Mennie, založil DEL MOE společně s bubeníkem Dominicem Foxem asi před třema lety. Po přidání basisty Mariana od legendárních KILLING GAME SHOW z Frankfurtu a Koreáncem Hanem Parkem se kolem DEL MOE začali rázem dít neuveřitelné věci. Řady fanoušků v unuzeném a hudebně unaveném Frankfurtu zhoustli téměř přes noc, dalo by se říci, že se rock vrátil zpět do města. Dodnes se například snad ještě nikomu nepodařilo vyprodat jeden a ten samý klub dva dny za sebou. A přitom jsou DEL MOE úplně obyčejná kapela v klasickém obsazení. Je to jejich nevnucenost. Žádné velké šmrdlání, žádné šminkování, žádné převlékání nebo machrování. Pouze upřímná kvalita skladeb a nápadů, ze které skupina čerpá svoji atraktivitu. Jejich typický blues-grungový sound, stylově umístěn někde mezi Nirvanou, Queens Of The Stone Age, Audioslave a Beatsteaks, je postaven na kompaktním základu z bubnů a kytarových rifů, na kterém jsou uložené ty nejjednodušší a nejpřístupnější melodie, přednášené charakteristickým hlasem frontmana Alexe Mennieho. To je všechno a víc není potřeba, aby se podařila prvotřídní rocková show! Není to proto náhoda, že se DEL MOE dali dohromady zrovna s 5 FOOT ASSASSINS (usa/irl/cz). Tahle fantastická rockabilly-kapela kolem Američana Jonny Quality, bývalý kytarista u FATBOY SLIM, sleduje totiž ten samý princip. Muzika jako z nejlepšího filmu od Quentina Tarantina, podaná od zpěváka jako je Travis O´Neill zaručuje třpyt v okouzlených očích posluchačů, tančící davy a husí kůži po celém těle. V jednochusti je prostě krása. Nenechte si ujít tenhle vyjímečný zážitek.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě