úno

Dětský karneválek již tuto neděli!

Milí rodiče s dětmi, tradiční rampácký karneválek je opět tu.

V neděli od 16:00 hodin začínáme, odpoledním programem provází kouzelná Slaměnka z Krátkého a úderného divadla, čeká nás několik soutěží o ceny, připravena bude řada her, hrát bude dobrá hudba (ne, Dádu fakt hrát nebudeme :-)) a tak nějak to prostě bude jako vždycky - karnevalová pohoda na Rampě. Jasně že nebude chybět ani představení masek a třebas vyhlásíme i tu nejlepší :-)

dejte nám vědět, že dorazíte, pomůže nám to lépe se připravit. milena@klubnarampe.cz nebo 605960357.

Těšíme se na vás, vaše Rampa.