dub

Divoký srdce – lehce keltoidní songy vhodné na Čarodejnice!

Support Ragnarock Jablonec.
Na Rampu se 30. 4. po roce vrací další z našich oblíbenců z řad starých psů /hlavně v osobě frontmana Michala Ambrože/ - kapela Divoký srdce.
Kapela nezapře vliv muziky, kterou Michal dělá i v Hudbě Praha , původně Jasná Páka, jedné z největších legend českého bigbeatu /a pozdější, jak říkali bolševici, „nové vlny se starým obsahem“/. Zároveň jde ovšem o trochu jiné aranžérské postupy, klasické kytarové složení doplněné keltoidně populárními houslemi potěší uši nejen na Čarodejnice.
Před Srdcem zahraje Ragnarock, vítěz divácké soutěže druhého kola rampovské soutěže regionálních kapel Stárplej. Zahajuje tím avizované nasazování objevů soutěže do programu Rampy.
Stejně bude pršet, tak opusťte včas ohně a oslavte svátek svých přítelkyň a manželek v Klubu Na Rampě!
Martin Bauer st.

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce