28
dub
2008

Divoký srdce – lehce keltoidní songy vhodné na Čarodejnice!

Support Ragnarock Jablonec.
Na Rampu se 30. 4. po roce vrací další z našich oblíbenců z řad starých psů /hlavně v osobě frontmana Michala Ambrože/ - kapela Divoký srdce.
Kapela nezapře vliv muziky, kterou Michal dělá i v Hudbě Praha , původně Jasná Páka, jedné z největších legend českého bigbeatu /a pozdější, jak říkali bolševici, „nové vlny se starým obsahem“/. Zároveň jde ovšem o trochu jiné aranžérské postupy, klasické kytarové složení doplněné keltoidně populárními houslemi potěší uši nejen na Čarodejnice.
Před Srdcem zahraje Ragnarock, vítěz divácké soutěže druhého kola rampovské soutěže regionálních kapel Stárplej. Zahajuje tím avizované nasazování objevů soutěže do programu Rampy.
Stejně bude pršet, tak opusťte včas ohně a oslavte svátek svých přítelkyň a manželek v Klubu Na Rampě!
Martin Bauer st.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: