lis

Dnešní koncert Wohnoutů

Hezký pátek přejeme a informujeme o dnešním akustickém koncertním nářezu kapely Wohnout

Předprodej již skončil... Ale vy co nám do klubu voláte, píšete a chodíte s prosbami o další lístky, nemusíte mít strach, že již žádné nebudou! Dnes po 19. hodině se pokladna znovu otevře o do prodeje jde cca 60-100 lístků podle toho jak si Wohnouti řeknou :-) Je to totiž klubová premiéra - první koncert akustického turné - a Wohnouti lavírují nad tím, zda sedět či stát, případně kolik čeho... tak večer ahoj!