lis

Dnešní koncert Wohnoutů

Hezký pátek přejeme a informujeme o dnešním akustickém koncertním nářezu kapely Wohnout

Předprodej již skončil... Ale vy co nám do klubu voláte, píšete a chodíte s prosbami o další lístky, nemusíte mít strach, že již žádné nebudou! Dnes po 19. hodině se pokladna znovu otevře o do prodeje jde cca 60-100 lístků podle toho jak si Wohnouti řeknou :-) Je to totiž klubová premiéra - první koncert akustického turné - a Wohnouti lavírují nad tím, zda sedět či stát, případně kolik čeho... tak večer ahoj!

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: