09
kvě
2007

Dobrá akce se podařila

První květnový víkend proběhla v Klubu Na Rampě a areálu Eurocentra v Jablonci nad Nisou charitativní akce zaměřená na pomoc čtyřem projektům v Keni. Program odstartoval v pátek vernisáží fotografií Jana Šibíka „Ženy z Kibery“. Fotografie zachycují největší africký slum, ve kterém žijí zhruba dva milióny lidí a zaměstnání má pouhé jedno procento z nich. Páteční večer pak zakončilo v Klubu Na Rampě hip-hopové duo Indy a Wich.
Sobotní program odstartoval v jedenáct hodin. Pod záštitou České astronomické společnosti proběhla v rámci akce Víkend pro Afriku informační kampaň zaměřená na světelné znečištění českých měst spojená s ukázkou astronomické techniky zapůjčené firmou Supra Praha. Návštěvníci měli možnost speciálním dalekohledem pozorovat sluneční skvrny a dalšími přístroji pozemní cíle.
Po celý den bylo k dispozici několik outdoorových atrakcí, z nichž největším tahákem bylo přelanění letní scény o délce čtyřicet metrů. Celou akcí provázela účastníky Lejla Abassová, která si s nadšením vyzkoušela všechny atrakce. Sobotní program ukončila kapela Děda Mládek Illegal Band, která svou dravostí a nadšením nenechala jediného účastníka sedět. Na problémy sužující Afriku upozornil film Darwinova noční můra, promítaný v neděli v Klubu Na Rampě. Do pátku jedenáctého května bude probíhat výstava Ženy z Kibery ve výstavním pavilónu Eurocentra, na kterou všechny srdečně zveme.
Konečná částka vybraná z této akce ve prospěch nadačního fondu Asante Kenya bude známá až v pátek po skončení výstavy, přibližuje se deseti tisícům korun.
Další velkou akcí, kterou připavuje agentura SUNDISK s.r.o. bude Sanšajn. Třídenní sportovně kulturní akce pro mladé i jejich rodiče. Pestrý program plný adrenalinové zábavy, sportovních turnajů a exhibic, předváděcích akcí. Chybět nebudou besedy a autogramiády se známými osobnostmi, koncerty DJs a hudebních skupin v různých místech města. Zahrají nám například kapely Buty, Cocotte Minute a Mindway.


31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.
12
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: