úno

Dobrovolný brigádník má možnost...

se zapojit do teamu Klubu Na Rampě. Aktuálně nás zajímá schopný človíček pro roznos informačních materiálů, letáků, či pomocník nebo pomocnice pro drobné práce se zajištěním víkendových akcí. Pokud máte pocit, že právě VY jste pro nás ti praví a víte, že z valné většiny splňujete níže připojené minimální požadavky, tak si můžete domluvit osobní schůzku na info@rampaklub.cz, připojte laskavě stručný životopis vtipnou formou ;-)

Našimi požadavky je 4x ANO pro následující tvrzení.

Vím, že jsem:
- trestně bezúhonný, aktuálně nestíhaný a ani se žádné ilegální činnosti nevěnuji
- schopný dodržovat domluvené termíny a plnit zadanou práci
- bezproblémově komunikativní a s lidmi vycházím po dobrém
- nekonfliktní veselé mysli a mám rád Rampu!