24
říj
2006

Doplnění fotogalerie o poslední akce

Tak se konečně seběhly fotky od různých lidiček, co u nás občas něco cvaknou (a že je vás celkem dost) a já se mohl dát do práce. V guestbooku jsem zaznamenal připomínky od lidí s nickem LucieP a pietradr, že by to chtělo klidně méně fotek, ale o to kvalitněji. Pokusil jsem se tedy sbírkou prosekat tak, aby byla splněna obě dvě přání... ale to víte - kolikrát se fotograf během večera cinkne a to se to pak zaostřuje :-) Dále pak jsme limitování návrhem stránek, který počítá v galerii s rozměry fotky 400x300px, což zas ale na druhou stranu zajišťuje svižné načítání a rychlý běh.

Tuto sobotu u nás křtil desku Maršál bazén, tak se koukněte, jak to na RAmpě vypadalo... Páteční metalové běsnění kapel PIKODEATH (LBC - trash metal), NAMELESS GATHERING (PHA - death metal) a LIVORES MORTIS (TURNOV - dark metal) je zachyceno zde. Nejzajímavější fotky jsem musel připíchnout přímo k článku ;-)

 


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.