říj

Doplnění fotogalerie o poslední akce

Tak se konečně seběhly fotky od různých lidiček, co u nás občas něco cvaknou (a že je vás celkem dost) a já se mohl dát do práce. V guestbooku jsem zaznamenal připomínky od lidí s nickem LucieP a pietradr, že by to chtělo klidně méně fotek, ale o to kvalitněji. Pokusil jsem se tedy sbírkou prosekat tak, aby byla splněna obě dvě přání... ale to víte - kolikrát se fotograf během večera cinkne a to se to pak zaostřuje :-) Dále pak jsme limitování návrhem stránek, který počítá v galerii s rozměry fotky 400x300px, což zas ale na druhou stranu zajišťuje svižné načítání a rychlý běh.

Tuto sobotu u nás křtil desku Maršál bazén, tak se koukněte, jak to na RAmpě vypadalo... Páteční metalové běsnění kapel PIKODEATH (LBC - trash metal), NAMELESS GATHERING (PHA - death metal) a LIVORES MORTIS (TURNOV - dark metal) je zachyceno zde. Nejzajímavější fotky jsem musel připíchnout přímo k článku ;-)

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme
programprogramProgram v PDF