říj

Doplnění fotogalerie o poslední akce

Tak se konečně seběhly fotky od různých lidiček, co u nás občas něco cvaknou (a že je vás celkem dost) a já se mohl dát do práce. V guestbooku jsem zaznamenal připomínky od lidí s nickem LucieP a pietradr, že by to chtělo klidně méně fotek, ale o to kvalitněji. Pokusil jsem se tedy sbírkou prosekat tak, aby byla splněna obě dvě přání... ale to víte - kolikrát se fotograf během večera cinkne a to se to pak zaostřuje :-) Dále pak jsme limitování návrhem stránek, který počítá v galerii s rozměry fotky 400x300px, což zas ale na druhou stranu zajišťuje svižné načítání a rychlý běh.

Tuto sobotu u nás křtil desku Maršál bazén, tak se koukněte, jak to na RAmpě vypadalo... Páteční metalové běsnění kapel PIKODEATH (LBC - trash metal), NAMELESS GATHERING (PHA - death metal) a LIVORES MORTIS (TURNOV - dark metal) je zachyceno zde. Nejzajímavější fotky jsem musel připíchnout přímo k článku ;-)

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce