led

Dotazník města Jablonec n. N.

Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci?

Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle krátký dotazník o vás a vaší činnosti. Jablonec totiž dlouhodobě podporuje různá odvětví kultury. Pokud se cítíte být součástí jabloneckého kulturního světa a ještě o vás není slyšet - máte možnost dát o sobě vědět :-). Pro bližší informace kontaktujte Lucii Kocourkovou na tel.: 483 357 277, nebo 724 759 848 nebo emailu: kocourkova@mestojablonec.cz.

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
říj
ZÁKAZY - DNEŠKEM ZAVÍRÁME >
Je nám líto, ale díky novým nařízením vlády - zákaz kulturních akcí a otevřeno pouze do 8 večer - jsme nuceni dočasně totálně klub zavřít.
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: