čen

Dva vítězové Stárplej 2015

Děkujeme kapelám i návštěvníkům, kteří dorazili na Finále Stárplej 2015.

Děkujeme všem zúčastněným kapelám i návštěvníkům, kteří navštívili některá kola soutěžního festivalu Stárplej. Letošní, již 8. ročník téhle tradiční rampovské akce má poprvé v historii dva vítěze ve finálovém kole!

Díky rovnému součtu hlasů od poroty, diváků i ostatních kapel se vítězem stala jak kapela JOHNNY JOHN tak COUNTDOWN TO MADNESS. Obě kapely i další finalisty (ERA VULGARIS A NAUTICA) spolu se sedmi dalšími uvidíte na festivalu v Dolánkách u Turnova 18.7. od 13:00, který Klub Na Rampě, respektive jeho provozovatel Sundisk, pořádá. Na festivalu Dolánky uslyšíte po boku kapel ze Stárplej také Krausberry a australské Cash Savage!

Gratulujeme a těšíme se na společné setkání na dalších hudebních akcích

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce