led

Echt, Vomit, Elastické lasičky... a Silvestr!

Právě se probírám kolekcemi fotografií od našich externích fotografů a chtě nechtě musím přiznat, že na mě sedá notná dávka nostalgie. Rampa prošla různými změnami a po té poslední, kdy se na více než rok odmlčela kvůli kompletní rekonstrukci, musela čelit přísné kritice, neboť přišla s novou koncepcí jak interiéru, služeb a vlastně i programu. Lidé jsou zvyklý nové věci přijímat pomalu a většinou s despektem. My ale můžeme po několika měsících práce celého týmu prohlásit, že si Rampa opět vybojovala svoje nezaměnitelné místo v rámci jablonecké kultury, ale hlavně že si znovu našla svůj okruh skalních příznivců, kteří u nás našli "ten svůj klubík".A to, že jsou u nás "doma", nám umí dát najevo... Já na to musím za celé Rampacrew říci jediné - díky přátelé!

No a abych se taky vrátil k původnímu námětu příspěvku. Ve fotogalerii nově potkáte záznamy z vánočních a povánočních akcí, vypichuji typicky rockovou veselici s Echt, Vomitem a Elastickou lasičkou, která byla velice kladně hodnocena. Například bubeníka Lasičky, zvaného Benet dokonce někdo navrhoval na post "Bubeníka roku 2006". Vidíte i lokální umělec může zastínit brněnská esa typu pana Fajta či Koudelky :-) Pár desítek hodin na to probíhalo loučení s rokem 2006, tak jako celý loňský rok, tak i rozlučka byla bouřlivá, veselá a k ránu místy vášnivá... ;-) Večerem na naší palubě nás provázela opravdická lodní kurtizána s přítelkyní a kapitánem horkokrevným černochem, který s úderem půlnoci začal uctívat rok Krásného mechanického slona a rumu s papouškem. Rozloučím se tedy slovy kapitána: SLÁVA SLONU!

Ochutnávka fotografií pod článkem v náhledech, více ve "velké" fotogalerii..