19
lis
2007

Exotická sobota v podání Tam-Tam Orchestry

Sobotní podvečer a následná večerní show se nesla v ryze exotickém duchu. První akce s názvem BRAZILSKÝ PODVEČER se konala od 16 hodin. Jednalo se o promítání videozáznamu a fotografií z cesty po Brazílii, kterou uskutečnila Nisanka. Na této akci jste také mohli ochutnat Maté a míchaný nápoj Caipirina.

Večer už patřil živelné formaci říkající si Tam-Tam Orchestra, která má ve svém repertoáru hudbu vycházející z brazilských, kubánských a afrických rytmů.

Samotné vystoupení bylo zahájeno bubenickou show v podání Tam-Tam Batucada, což je neobyčejné vystoupení několika bubeníků, kteří hrají především brazilskou sambu, ale v repertoáru jsou i rytmy Afriky a Kuby. Jednalo se o opravdu famózní akci, která se opravdu povedla.

Fotografie naleznete na tomto místě!


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: