19
lis
2007

Exotická sobota v podání Tam-Tam Orchestry

Sobotní podvečer a následná večerní show se nesla v ryze exotickém duchu. První akce s názvem BRAZILSKÝ PODVEČER se konala od 16 hodin. Jednalo se o promítání videozáznamu a fotografií z cesty po Brazílii, kterou uskutečnila Nisanka. Na této akci jste také mohli ochutnat Maté a míchaný nápoj Caipirina.

Večer už patřil živelné formaci říkající si Tam-Tam Orchestra, která má ve svém repertoáru hudbu vycházející z brazilských, kubánských a afrických rytmů.

Samotné vystoupení bylo zahájeno bubenickou show v podání Tam-Tam Batucada, což je neobyčejné vystoupení několika bubeníků, kteří hrají především brazilskou sambu, ale v repertoáru jsou i rytmy Afriky a Kuby. Jednalo se o opravdu famózní akci, která se opravdu povedla.

Fotografie naleznete na tomto místě!


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě