lis

Exotická sobota v podání Tam-Tam Orchestry

Sobotní podvečer a následná večerní show se nesla v ryze exotickém duchu. První akce s názvem BRAZILSKÝ PODVEČER se konala od 16 hodin. Jednalo se o promítání videozáznamu a fotografií z cesty po Brazílii, kterou uskutečnila Nisanka. Na této akci jste také mohli ochutnat Maté a míchaný nápoj Caipirina.

Večer už patřil živelné formaci říkající si Tam-Tam Orchestra, která má ve svém repertoáru hudbu vycházející z brazilských, kubánských a afrických rytmů.

Samotné vystoupení bylo zahájeno bubenickou show v podání Tam-Tam Batucada, což je neobyčejné vystoupení několika bubeníků, kteří hrají především brazilskou sambu, ale v repertoáru jsou i rytmy Afriky a Kuby. Jednalo se o opravdu famózní akci, která se opravdu povedla.

Fotografie naleznete na tomto místě!