čec

FESTIVAL DOLÁNKY 2015

Festival i v letošním roce proběhne v tradičním termínu – předposlední sobotu v červenci, v nádherném prostředí kempu na břehu Jizery. Podobně jako loni jsme zvolili formu happeningu, s dobrovolným vstupným a s využitím našich dobrých kontaktů a znalosti hudební scény z jabloneckého Klubu Na Rampě, spolupořadatele festivalu, který oslaví v příštím roce 20. výročí.

I letos bude v Dolánkách dobrovolné vstupné, návštěvníci, kteří ho zaplatí, dostanou slosovatelné vstupenky, při střídání kapel se budou losovat výhry, symbolické i hodnotné.

Festival začíná 18.7. v 13:00 za každého počasí, pro případ deště budeme mít několik stanů s výhledem na pódium.

Hlavními hudebními hvězdami budou letos Krausberry a australští Cash Savage And The Last Drinks, kteří hrají den před námi i na nejlepším a největším tuzemském festivalu Colours Of Ostrava (informace na fbooku a webu festivalu, článek v Rock a Popu ..) Ostatní účinkující jsou kvalitní regionální kapely, prověřené několikrát v našem Klubu Na Rampě, zejména v tradičním soutěžním festivalu Stárplej (včetně letošních a loňských vítězů). Budou to Luděk, Nautica, Supemarket Quartet, Exil 51, Johnny John, Exots, Countdown To Madness, Meredith Hunter a Era Vulgaris.

Během dne budou k dispozici různé atrakce pro děti i dospělé (surfový trenažer, trampolíny, lezecká stěna, možná upoutaný balon a další), bude možné využít služby půjčoven za festivalové ceny .

Nabídneme i bohatý sortiment občerstvení , v kempu lze stanovat a parkovat na parkovišti těsně vedle areálu s podiem.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme