Festival JEDEN SVĚT tento týden

Začíná festival Jeden svět 2014 v Jablonci nad Nisou - na Rampě!

Začíná festival Jeden svět 2014! Jako každý rok, i letos můžete na Rampě shlédnout řadu výjimečných dokumentů a potkat a pobesedovat se zajímavými osobnostmi.

Dnes začínáme v 17:30 hodin dokumentem Olga (Miroslav Janek / 2014 / 87 min / Czech Republic, více info zde).

Od 20:00 hodin zahajujeme festival vystoupením bubeníků z kapely Tutabota a poté následuje projekce filmu Mý věci (Petri Luukkainen / 2013 / 52 / Finland, podrobné informace zde)

Program a přehled hostů každého večera naleznete na našich stránkách.

Jste zváni, těšíme se!

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme