čen

Finále Stárplej 2009 – regionální kapely v Klubu na Rampě

Již tuto sobotu, 13. června, v Klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou, proběhne očekávané finále soutěžní přehlídky regionálních kapel Stárplej 2009.

Z pěti základních kol se do finále probojovaly skupiny Exots, Makovice, Pavoucy, Orfeus beat a Wet Paint. Posluchači uslyší dravý bigbeat v podání nejmladších kapel Exots a Orfeus beat, tvrdší a vyzrálý projev skupiny Pavoucy, zajímavé bude i porovnání výkonu a projevu zpěvaček v Makovici a Wet Paintu.

Vítěz si zahraje na jednom z největších letních festivalů, vyhlášeny budou i další ceny. Všechny kapely mají rozhodně co nabídnout, přijďte je v sobotu v 19:30 podpořit!

Martin Bauer st

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme