čen

FINÁLE STÁRPLEJ 2011

V pátek 17. června nás čeká finále letošní Stárplej. V něm se představí vítězové základních kol -
EXIL 51 (Liberec), SABOTTERS (Jablonec), THE SCOFFERS (Liberec) a POSTPUBESCENTOS (Jičín,Jbc).
Tuhle sestavu doplní, v souladu z pravidly Stárpleje, pátá kapela na divokou kartu, vybraná z vítězů cen Klubu na rampě v základních kolech. Tou se stali VE VÝVOJI (Jbc,a okolí).
Ve finále bude rozšířen počet individuálních cen na všechny kategorie, které se vyskytovaly v základních kolech, proběhne i divácká soutěž o permanentku na sezonu 2011-2012.
Porota a moderátor v plném letošním složení (Petr Jakimiv, Pavel Kopal, Honza Mikulička, Martin Bauer a Martin Kadlec).
Přijďte si poslechnout 5 dobrých kapel za pouhých 50,- Kč, podpořit svého favorita nebo ho na místě objevit a vůbec přispět k dobré atmosféře jednoho z vrcholů posledního měsíce sezony!