čen

Finále Stárplej v pátek třináctého června – aktuální změny !

Přišla nám (Klubu Na Rampě) zpráva – smutn á – od vítěze 3. kola soutěže kapely Jimmy Rock´n´Roll. Jeden z členů kapely spadnul z koně nebo nějakého podobného zvířete, zrakvil se a skupina se tudíž nemůže účastnít hudebních produkcí..
Po krátké poradě a časové tísni jsme se rozhodli vybrat místo nich čtvrtou kapelu pro finále z vítězů cen Klubu Na Rampě v kvalifikačních kolech (Zezadu Band, Vlastní tvorba 1984, Wet Paint, Duro Nux).
Volba padla na skupinu Vlastní Tvorba 1984, která se tudíž zúčastní finále spolu s kapelami Pech, Season Crack a Satanovy Mimikry. Přijďte vybrat vítěze!
Old Martin

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme