čen

Finále Stárplej v pátek třináctého června – aktuální změny !

Přišla nám (Klubu Na Rampě) zpráva – smutn á – od vítěze 3. kola soutěže kapely Jimmy Rock´n´Roll. Jeden z členů kapely spadnul z koně nebo nějakého podobného zvířete, zrakvil se a skupina se tudíž nemůže účastnít hudebních produkcí..
Po krátké poradě a časové tísni jsme se rozhodli vybrat místo nich čtvrtou kapelu pro finále z vítězů cen Klubu Na Rampě v kvalifikačních kolech (Zezadu Band, Vlastní tvorba 1984, Wet Paint, Duro Nux).
Volba padla na skupinu Vlastní Tvorba 1984, která se tudíž zúčastní finále spolu s kapelami Pech, Season Crack a Satanovy Mimikry. Přijďte vybrat vítěze!
Old Martin

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.