11
čen
2008

Finále Stárplej!

Připomínáme a zveme všechny příznivce dobré regionální muziky na páteční finále soutěživého festiválku STÁRPLEJ 2008 – pátek 13. V 20.00 Na Rampě!
Na pódiu uvidíte vítěze třech večerů – kapely Pech, Season Crack a Satanovy Mimikry a dodatečně nominovanou Vlastní tvorbu 1984, vítěze Ceny klubu Na Rampě z druhého večera, která nahradí pro úraz v kapele odstoupivší Jimmy Rock ´n´Roll.
Pořadem opět provází moderátor z ČR, herec a muzikant Martin Kadlec. Tradiční porotu (Martin Bauer , Adam Gody Kocián, Matěj Kubáček, Pavel Kopal) doplní zástupce Trutnovského festivalu, na kterém bude účinkovat vítězná kapela.
Vyhlášeny a oceněny budou v rozšířené podobě i všechny dílčí kategorie, proběhne i tradiční soutěž mezi diváky o permanentky na Rampu, určitě dojde i na nějaké překvapení.
Tak v pátek Na Rampě!
Za pořadatele Martin Bauer


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: