čen

Finále Stárplej!

Připomínáme a zveme všechny příznivce dobré regionální muziky na páteční finále soutěživého festiválku STÁRPLEJ 2008 – pátek 13. V 20.00 Na Rampě!
Na pódiu uvidíte vítěze třech večerů – kapely Pech, Season Crack a Satanovy Mimikry a dodatečně nominovanou Vlastní tvorbu 1984, vítěze Ceny klubu Na Rampě z druhého večera, která nahradí pro úraz v kapele odstoupivší Jimmy Rock ´n´Roll.
Pořadem opět provází moderátor z ČR, herec a muzikant Martin Kadlec. Tradiční porotu (Martin Bauer , Adam Gody Kocián, Matěj Kubáček, Pavel Kopal) doplní zástupce Trutnovského festivalu, na kterém bude účinkovat vítězná kapela.
Vyhlášeny a oceněny budou v rozšířené podobě i všechny dílčí kategorie, proběhne i tradiční soutěž mezi diváky o permanentky na Rampu, určitě dojde i na nějaké překvapení.
Tak v pátek Na Rampě!
Za pořadatele Martin Bauer

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.