čen

Finále Stárplej!

Připomínáme a zveme všechny příznivce dobré regionální muziky na páteční finále soutěživého festiválku STÁRPLEJ 2008 – pátek 13. V 20.00 Na Rampě!
Na pódiu uvidíte vítěze třech večerů – kapely Pech, Season Crack a Satanovy Mimikry a dodatečně nominovanou Vlastní tvorbu 1984, vítěze Ceny klubu Na Rampě z druhého večera, která nahradí pro úraz v kapele odstoupivší Jimmy Rock ´n´Roll.
Pořadem opět provází moderátor z ČR, herec a muzikant Martin Kadlec. Tradiční porotu (Martin Bauer , Adam Gody Kocián, Matěj Kubáček, Pavel Kopal) doplní zástupce Trutnovského festivalu, na kterém bude účinkovat vítězná kapela.
Vyhlášeny a oceněny budou v rozšířené podobě i všechny dílčí kategorie, proběhne i tradiční soutěž mezi diváky o permanentky na Rampu, určitě dojde i na nějaké překvapení.
Tak v pátek Na Rampě!
Za pořadatele Martin Bauer