říj

Fotky z prvních akcí konečně na webu

Dnešním dnem byla zprovozněna fotogalerie, kde naleznete velké množství fotek jak z neoficiální otvíračky, tak i z naší zahajovací show s Tam Tam Orchestra. Jejich bubenická show pod taktovkou Miloše Vacíka roztancovala celý klub a následné kubánské, brazilské a africké rytmy jen dotvořily parádní atmosféru celého večera.

Týden na to nás navštívil DJ Maceo, na kterém mě hodně pobavila nalezená informace z jednoho webu, kde do dotazníku uvedl, že papoušky má nejraději na česneku a morčata na víně. Jablonečákům ale naservíroval poctivé funky and groove - no a na baru se taky nelenilo ;-)

DJ Maceo nastoupil po večerním koncertu MIG21, který se odehrál v nově zrekonstruovaném amfiteátru přímo pod Rampou. Grupa páně Macháčka odvedla standardní kvalitní výkon a duše frontmana, jako veselého a vtipného divadelníka, se rozhodně nezapřela...

Přesto, že je nový amfiteátr opět překrásný, tak nejlepší výhled je ku podivu z Rampy :-)

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: