dub

Gang ala basta na Rampě

Ano, náš klub navštívila nevšední ale hodně zajímavá formace Gang ala basta. Už jen ta skutečnost, že bicími této kapely sedí Michal Pavlíček mladší, dodává tomuto seskupení punc originality. A nutno říci, že Michal mladší v sobě preciznost svého otce nezapře. Kapele to šlapalo jako víno a rozhoupala k tanci několik desítek lidí. Přijata byla velmi vřele a publikum si vysloveně vykřičelo několik přídavků.

A abych nezapomněl, předkapelu, nebo spíš společné vystoupení s Gang ala basta měla i jiná zajímavá formace a to seskupení kolem Natálky Kocábové, která měla za bicími posazeného opět Michala Pavlíčka mladšího. Inu, Na Rampě se děje pořád něco nevšedního...

Jakmile externí fotografové dodají fotky z akce, tak je umístím na web.

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
pro