dub

Gang ala basta na Rampě

Ano, náš klub navštívila nevšední ale hodně zajímavá formace Gang ala basta. Už jen ta skutečnost, že bicími této kapely sedí Michal Pavlíček mladší, dodává tomuto seskupení punc originality. A nutno říci, že Michal mladší v sobě preciznost svého otce nezapře. Kapele to šlapalo jako víno a rozhoupala k tanci několik desítek lidí. Přijata byla velmi vřele a publikum si vysloveně vykřičelo několik přídavků.

A abych nezapomněl, předkapelu, nebo spíš společné vystoupení s Gang ala basta měla i jiná zajímavá formace a to seskupení kolem Natálky Kocábové, která měla za bicími posazeného opět Michala Pavlíčka mladšího. Inu, Na Rampě se děje pořád něco nevšedního...

Jakmile externí fotografové dodají fotky z akce, tak je umístím na web.

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: