10
dub
2007

Gang ala basta na Rampě

Ano, náš klub navštívila nevšední ale hodně zajímavá formace Gang ala basta. Už jen ta skutečnost, že bicími této kapely sedí Michal Pavlíček mladší, dodává tomuto seskupení punc originality. A nutno říci, že Michal mladší v sobě preciznost svého otce nezapře. Kapele to šlapalo jako víno a rozhoupala k tanci několik desítek lidí. Přijata byla velmi vřele a publikum si vysloveně vykřičelo několik přídavků.


A abych nezapomněl, předkapelu, nebo spíš společné vystoupení s Gang ala basta měla i jiná zajímavá formace a to seskupení kolem Natálky Kocábové, která měla za bicími posazeného opět Michala Pavlíčka mladšího. Inu, Na Rampě se děje pořád něco nevšedního...

Jakmile externí fotografové dodají fotky z akce, tak je umístím na web.


14
led
2024
ABBA WEEK NA RAMPĚ >
Nezapomenutelný týden plný největších hitů ABBA! Nový koncept věnovaný vybraným kapelám. Během týdne pro Vás barmani budou mít přichystané tematické drinky za doprovodu
03
led
2024
Dobrý rok 2024 >
vám přeje vaše Rampa a společnost Sundisk, která ji provozuje!
22
pro
2023
KONCERT KAPELY NŮŽ 22/12/2023 >
Všichni z Klubu Na Rampě jsme strašně smutní ze včerejších událostí v Praze... Dnešní koncert kapely Nůž se ale dnes uskuteční. Před začátkem uctíme všechny oběti minutou
22
pro
2023
OTEVÍRACÍ DOBA DO KONCE ROcKU >
Vážení návštěvníci, pokud je koncert nebo jiná akce, máme pro vás otevřeno od 18h. Těšit se můžete na: 20. 12. předvánoční bluegrass 22. 12. koncert Nůž 23. 12. zavřeno