24
zář
2007

GARAGE na začátek - underground bigbeat, který nezklame.

Zdravil jsem Tonyho Ducháčka těsně před začátkem na chodbě a byl takový tichý a lehce nervózní - na obnovené Rampě byl poprvé, neměl ještě moc vypito ani vyhulíno a vzhledem k opožděnému příjezdu kapely kvůli zácpě se horečně zvučilo a tak.
Ovšem hned po prvních zvucích bylo vše v pohodě - sál byl velmi slušně zaplněn pro Rampu vítanou směsí vlasatců v nejlepších letech, mlaďasů, kteří si dovedou užít takovouhle muziku, v publiku byla i řada kolegů - místních muzikantů a vůbec bylo s kým pokecat či popít.
Od první skladby šla velká část lidí před podium a začla dělat pohyby, což je pro kapelu vždy nejlepší prostředek k dobrému výkonu.
A publikum dostalo to, na co přišlo - žádné negativní nebo nedejbože progresivní překvapení:
-Osvědčené jednoduché, ale o to účinnější kytarové riffy, dobrý výkon rytmiky a saxofonisty / někteří mysleli, že je to primátor a místopředseda ODS Pavel Bém, protože tak vypadal a jak jsem jim potvrdil, byl to on/.
-Tonyho zpěv v rozsahu několika málo tónů, ale s typickou barvou a feelingem. Jen vydržel v tričku až do konce a určité zábavné kousky přišly až po koncertě.
-Všechny velké hity kapely s bonusem přídavků Sweet Jane / ta ale nebyla úplně dobrá/ a samozřejmě Muchomůrky bílé od Mejly Hlavsy.

Klubový koncert jak má být, všem snad bylo dobře a Milena si rovněž vysloužila pochvalu od kapely - že Rampa je jediný klub ze všech, kde hráli, ve kterém je šéfová první skotačící na parketě!


02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě
16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >