GARAGE na začátek - underground bigbeat, který nezklame.

Zdravil jsem Tonyho Ducháčka těsně před začátkem na chodbě a byl takový tichý a lehce nervózní - na obnovené Rampě byl poprvé, neměl ještě moc vypito ani vyhulíno a vzhledem k opožděnému příjezdu kapely kvůli zácpě se horečně zvučilo a tak.
Ovšem hned po prvních zvucích bylo vše v pohodě - sál byl velmi slušně zaplněn pro Rampu vítanou směsí vlasatců v nejlepších letech, mlaďasů, kteří si dovedou užít takovouhle muziku, v publiku byla i řada kolegů - místních muzikantů a vůbec bylo s kým pokecat či popít.
Od první skladby šla velká část lidí před podium a začla dělat pohyby, což je pro kapelu vždy nejlepší prostředek k dobrému výkonu.
A publikum dostalo to, na co přišlo - žádné negativní nebo nedejbože progresivní překvapení:
-Osvědčené jednoduché, ale o to účinnější kytarové riffy, dobrý výkon rytmiky a saxofonisty / někteří mysleli, že je to primátor a místopředseda ODS Pavel Bém, protože tak vypadal a jak jsem jim potvrdil, byl to on/.
-Tonyho zpěv v rozsahu několika málo tónů, ale s typickou barvou a feelingem. Jen vydržel v tričku až do konce a určité zábavné kousky přišly až po koncertě.
-Všechny velké hity kapely s bonusem přídavků Sweet Jane / ta ale nebyla úplně dobrá/ a samozřejmě Muchomůrky bílé od Mejly Hlavsy.

Klubový koncert jak má být, všem snad bylo dobře a Milena si rovněž vysloužila pochvalu od kapely - že Rampa je jediný klub ze všech, kde hráli, ve kterém je šéfová první skotačící na parketě!

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.