24
zář
2007

GARAGE na začátek - underground bigbeat, který nezklame.

Zdravil jsem Tonyho Ducháčka těsně před začátkem na chodbě a byl takový tichý a lehce nervózní - na obnovené Rampě byl poprvé, neměl ještě moc vypito ani vyhulíno a vzhledem k opožděnému příjezdu kapely kvůli zácpě se horečně zvučilo a tak.
Ovšem hned po prvních zvucích bylo vše v pohodě - sál byl velmi slušně zaplněn pro Rampu vítanou směsí vlasatců v nejlepších letech, mlaďasů, kteří si dovedou užít takovouhle muziku, v publiku byla i řada kolegů - místních muzikantů a vůbec bylo s kým pokecat či popít.
Od první skladby šla velká část lidí před podium a začla dělat pohyby, což je pro kapelu vždy nejlepší prostředek k dobrému výkonu.
A publikum dostalo to, na co přišlo - žádné negativní nebo nedejbože progresivní překvapení:
-Osvědčené jednoduché, ale o to účinnější kytarové riffy, dobrý výkon rytmiky a saxofonisty / někteří mysleli, že je to primátor a místopředseda ODS Pavel Bém, protože tak vypadal a jak jsem jim potvrdil, byl to on/.
-Tonyho zpěv v rozsahu několika málo tónů, ale s typickou barvou a feelingem. Jen vydržel v tričku až do konce a určité zábavné kousky přišly až po koncertě.
-Všechny velké hity kapely s bonusem přídavků Sweet Jane / ta ale nebyla úplně dobrá/ a samozřejmě Muchomůrky bílé od Mejly Hlavsy.

Klubový koncert jak má být, všem snad bylo dobře a Milena si rovněž vysloužila pochvalu od kapely - že Rampa je jediný klub ze všech, kde hráli, ve kterém je šéfová první skotačící na parketě!


31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.
12
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: